Księżna Kate i książę William szukają pracownika. Jakie warunki musi spełniać kandydat?

Jeśli ktoś marzył o tym, by zbliżyć się do brytyjskiej rodziny królewskiej, to właśnie teraz jest na to szansa. Księżna Kate i książę William szukają pracownika!

Księżna Kate i książę William nie mogą narzekać na nudę. Para ma masę pracy i zawodowych obowiązków, a do tego skupia się także na wychowywaniu trójki dzieci. Nic dziwnego, że Kate i William potrzebują kogoś, kto nieco ich odciąży. Na stronie Royal Household pojawił się komunikat, że małżeństwo poszukuje specjalisty ds. komunikacji.

Księżna Kate wybrała z pozoru zwykłe kolczyki o ukrytym znaczeniuKsiężna Kate w kolczykach królowej Elżbiety. Mają ukryty przekaz

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

Księżna Kate i książę William szukają pracownika

Z treści ogłoszenia można dowiedzieć się, że księżna Kate i książę William poszukują kandydata na stanowisko starszego specjalisty ds. komunikacji. Osoba, której zostanie przydzielona ta funkcja ma wypełniać swoje obowiązki przez 37 godzin w tygodniu. Głównym zadaniem pracownika będzie ustalanie spotkań książęcej pary, a także kontakt z mediami.

Wybrany kandydat będzie ustalał i prowadził plany spotkań książęcej pracy, a także wspierał zespół w komunikowaniu o pozostałych działaniach księcia i księżnej. Osoba ta będzie także zaangażowana w kontakt z mediami i przekazywanie im wiadomości dotyczących księcia i księżnej i ich rodziny - można przeczytać w ogłoszeniu.

Jakie są oczekiwania wobec kandydatów starających się o tę posadę? Kandydat powinien mieć dobrą świadomość rynku mediów, a także doświadczenie w obsłudze wydarzeń medialnych. Ważna jest też umiejętność tworzenie treści dla różnych mediów – od długich komunikatów prasowych, po krótkie notatki w mediach społecznościowych. 

Nie wiadomo jednak, jaka wysokość wynagrodzenia jest przewidziana dla starszego specjalisty ds. komunikacji, który będzie współpracować z Kate i Williamem. 

Książę William, księżna KateKsiężna Kate i książę William podarowali dzieciom wymarzony prezent