Anna Starmach rozpływa się nad relacją z mężem. Za co go pokochała? "Lubię te dwa metry"

Anna Starmach powoli przygotowuje się do drugiego porodu. Tym razem gwiazda "MasterChefa" powita na świecie syna, na którego czeka wraz z mężem oraz córką Jagną. Korzystając z wolnej chwili, opowiada fanom o relacji z partnerem. Zdradziła, za co go pokochała.

Anna Starmach jest szczęśliwą mamą dwuletniej Jagny i żoną Piotra Kuska. Gwiazda "MasterChefa" lada moment powita na świecie kolejną pociechę - syna, dla którego wybrała tradycyjne i pasujące do Jagny imię. Aktywna na Instagramie rodzicielka korzysta z wolnego czasu i chętnie udostępnia wspólne zdjęcia z mężem. Na jednym z ostatnich zakochani pozują razem z windzie, a celebrytka zwraca uwagę na dzielącą ich różnicę wzrostu. "Prawie 35 centymetrów" - zdradziła. Przy okazji wspomniała, za co pokochała swojego partnera. 

Baby shower Anny StarmachBaby shower Anny Starmach. Było ślicznie. Wszystko utrzymane w tajemnicy!

Anna Starmach o relacji z mężem

Może i jest wyższy, ale to ja mam większy brzuch! - napisała z dozą humoru pod fotografią z Piotrem. 
 

Ubrani niemal identycznie małżonkowie zachwycają internautów swoją naturalnością i dystansem do świata. Anna zdradziła, że dobrali się idealnie nie tylko pod tym względem. Różnica wzrostu jest podobno jedynym dzielącym ich aspektem. Czym Piotr imponuje swojej ukochanej? 

Często pytacie o różnicę wzrostu między nami. A jest to prawie 35 centymetrów! Nie ukrywam, bardzo lubię te Piotrkowe dwa metry, i jego silne ramię, na którym zawsze mogę się wesprzeć... Uwielbiam też, gdy tata bierze Jagienkę na barana, wtedy są dla mnie wyżsi od najwyższego szczytu - opowiadała za pośrednictwem social mediów.

Maja OstaszewskaOstaszewska w blondzie. Na głowie ciężkie loki, na twarzy ani grama makijażu

Piotr Kusek jest według Anny idealnym ojcem, czułym partnerem i dobrym człowiekiem. Gwiazda wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że lubi, gdy mąż udaje się na sobotnie zakupy. Starmach z przyniesionych do domu produktów wyczarowuje później pyszne dania. 

Zobacz wideo Przybysz już urodziła! Kogo jeszcze w tym roku czeka ta chwila?
Więcej o: