Córka Roberta Leszczyńskiego robi karierę w show-biznesie. Vesna ma dziś 19 lat i gra u Józefowicza

Vesna Leszczyńska ma 19 lat i próbuje swoich sił w w teatrze. Córka Roberta Leszczyńskiego gra w "Metrze" Janusza Józefowicza.

Córka Roberta Leszczyńskiego - Vesna Leszczyńska stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje swoje fotografie i dzieli się przemyśleniami. 

Robert Leszczyński z córkąCórka Roberta Leszczyńskiego wspomina ojca w "Dzień Dobry TVN". "Myślę, że jest teraz nadwornym DJ-em diabła"

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Jak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego 

Córka Roberta Leszczyńskiego Vesna Leszczyńska od czasu do czasu udziela wywiadów, w których mówi o swoim zmarłym ojcu. Przed rokiem pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie wspominała krytyka muzycznego. Opowiadała też o tym, jak stara się radzić sobie z jego stratą. Wcześniej równie wzruszająco mówiła o nim w rozmowie z "Vivą". 

Gdy kładę się spać, często myślę, jak fajnie byłoby, gdyby tata był tutaj blisko. (...) Nauczył mnie, jak wchodzić na dach budynku, kiedy przyjeżdżałam do niego w weekendy. Pozwalał mi na dużo więcej niż mama. I zawsze zabierał mnie do kina - mówiła w wywiadzie dla magazynu. 

Jakiś czas temu Leszczyńskiej zrobiło się całkiem głośno. Wszystko dlatego, że pracuje u Janusza Józefowicza  w Studio Buffo przy musicalu "Metro". Wygląda na to, że 19-latka jest dumna z pracy w teatrze. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z teatralnej garderoby.

 

Co jeszcze publikuje w swoim mediach społecznościowych Leszczyńska? Jest dużo artystycznych fotografii czy kadrów z protestów związanych ze Strajkiem Kobiet. Nie brakuje jednak też samych portretów 19-latki. Możecie zobaczyć je w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Robert Leszczyński z córkąByła dziewczyna Roberta Leszczyńskiego wspomina go w 5. rocznicę śmierci. Przy okazji pokazała jego drugą córkę

Szósta rocznica śmierci Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński zmarł ponad 6 lat temu, dokładnie 1 kwietnia 2015 roku. Krytyk muzyczny, którego szersza publiczność pamięta jako jednego z jurorów muzycznego show "Idol" miał 48 lat. Dziennikarz zmarł w wyniku zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy.