Przemysław Kossakowski świętował 49. urodziny. Zażartował ze swojego wieku i pochwalił się tortem

Przemysław Kossakowski skończył właśnie 49 lat. Na Instagramie zażartował ze swojego wieku.

Mąż Martyny Wojciechowskiej, Przemysław Kossakowski, wrzucił na Instagram urodzinowe zdjęcie, na którym nie zabrakło tortu. Pod fotografią posypały się urodzinowe życzenia od znajomych z branży oraz fanów.

Przemysław Kossakowski, Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim. "Uciekająca panna młoda"

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Przemysław Kossakowski świętował urodziny

Podróżnik i dziennikarz zapozował na zdjęciu, trzymając w dłoniach talerz z niewielkim tortrem, na którym stały świeczki w kształcie cyfr cztery i dziewięć. Przemysław Kossakowski uśmiechał się do zdjęcia, a w opisie zażartował ze swojego wieku.

Cóż, na pewne zjawiska nie mamy wpływu. Dziękuję wszystkim za życzenia - napisał.
 

Pod zdjęciem nie brakuje życzeń i komentarzy od fanów. Sto lat życzą Przemkowi Kossakowskiemu m.in. Julia Kamińska, Mateusz Borkowski "Big Boy", Paulina Krupińska czy Kasia Sokołowska. Fani tymczasem nie tylko złożyli mu urodzinowe życzenia, ale także zwrócili uwagę na jego wygląd.

Ile? Dałbym dychę mniej.
Nie wygląda pan na ten wiek - komentowali fani.

Internauci są również przekonani, że to dzięki małżeństwu z Martyną Wojciechowską Przemek Kossakowski promienieje. Para wzięła ślub w połowie października 2020 roku. Ceremonia była niemałym zaskoczeniem dla mediów, ponieważ Martyna i Przemek nie ujawnili swoich zamiarów. Dopiero po fakcie wrzucili zdjęcia na Instagram. Para nigdy nie afiszowała się publicznie ze swoim związkiem. Po ślubie Martyna Wojciechowska nieco uchyliła rąbka tajemnicy. Ujawniła, czym ukochany ją oczarował.

Więcej na ten temat: Martyna Wojciechowska zdradziła, czym urzekł ją Przemek Kossakowski. "Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską"