"Dance Dance Dance". Ida Nowakowska ostro o Roksanie Węgiel: Dla mnie wręcz wulgarna

Za nami kolejny odcinek produkcji TVP "Dance Dance Dance". Tym razem Ida Nowakowska określiła występ Roksany Węgiel jako... wulgarny. Co na to Agustin Egurrola?

Najnowszy sezon programu TVP "Dance Dance Dance" już od początku budzi dużo emocji. Spora część z nich gromadzi się wokół postaci Agustina Egurroli, który zaskakuje telewidzów wyjątkowo surowym traktowaniem najmłodszej z uczestników - Roksany Węgiel. Tym razem jednak to nie Egurrola najbardziej srogo ocenił występ Roxie, a zrobiła to Ida Nowakowska.

Zobacz wideo Roksana Węgiel popłakała się na treningach do „Dance Dance Dance"

Dance Dance Dance. Ida krytykowała "wulgarną" Roksanę, Agustin tym razem bronił

Roksana Węgiel na scenie "Dance Dance Dance" zaprezentowała choreografie Rihanny z jej występu na gali MTV Video Music Awards z 2016 roku. Występ jako pierwsza oceniła Joanna Jędrzejczyk, która zachwyciła się młodzieńczą energią Roxie: 

Ty masz w sobie taką zadziorę!
 

Również sam Agustin Egurrola, który do tej pory nie szczędził słów krytyki wobec młodej wokalistki, docenił choreografię w wykonaniu Węgiel. Przyznał jedynie, że ta musi popracować nad wyrażaniem swojej wewnętrznej siły: 

O to mi chodziło, żeby była siła i żebym widział, że chcesz wygrać. (…) W tej choreografii wykrzyczałaś to do mnie, chcesz wygrać. (…) Byłaś w klimacie od początku do ostatniego uderzenia tej choreografii. Jedyna rzecz, nad którą trzeba popracować według mnie to twoja siła, musisz fizycznie być troszkę silniejsza i mocniejsza.

Na koniec przyszedł czas na ocenę Idy Nowakowskiej, która okazała się nieco mniej łaskawa. Tancerka zasugerowała, że występ Roxie był... wulgarny:

Dla mnie może to i była nowa odsłona twoja, taka bardzo ostra, ale dla mnie wręcz wulgarna. I Rihanna też taka jest, ale niekoniecznie ty jako Rihanna musisz taka być.

W obronie młodej wokalistki stanęła Joanna Jędrzejczyk, która jeszcze raz doceniła energię Roksany:

Moim zdaniem Roxie pokazała to z taką młodzieńczą złością, dla mnie wulgaryzmu tu nie było.

Po tych słowach Nowakowska wnet się zreflektowała i zaczęła chwalić Węgiel:

Nie zrozumiem mnie źle. Dla mnie jesteś absolutnie gwiazdą tego programu, tanecznie super, rozwijasz się.

Podobał wam się występ Roksany?

Więcej o:
Copyright © Agora SA