Majka Jeżowska zaszczepiła się na koronawirusa. Nie ukrywała swojej radości i zażartowała z "czipowania". Pokazała zdjęcie

Majka Jeżowska podzieliła się z fanami zdjęciem ze szczepienia na koronawirusa. Szczęśliwa piosenkarka dodała pełen dystansu komentarz. Otrzymała odpowiedź od internautów.

Majka Jeżowska pojechała na szczepienie do Ostrołęki. Postanowiła ten moment uwiecznić na zdjęciu, które następnie zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Podziękowała także pielęgniarce wykonującej zabieg. Nie obyło się jednak bez prztyczka w kierunku osób sceptycznie nastawionych do szczepień.

Zaszczepiona, czyli "zaczipowana". Szybko i sprawnie. Pani Sabina z punktu szczepień w Ostrołęce wczoraj szczepiła Kasię Grocholę, a dzisiaj mnie. Dziękuję – napisała Majka Jeżowska na Instagramie.

Rafał BrzozowskiBrzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach związku. Opublikował oświadczenie

Zobacz wideo Majka Jeżowska: W ciężkim momencie pandemii rząd wyrokiem TK wbija nam nóż w plecy

Majka Jeżowska zaszczepiona na koronawirusa. Co na to fani?

Majka Jeżowska otrzymała od swoich obserwatorów wiele słów poparcia. Pozytywnie zareagowały m.in. Anna Dereszowska i Ada Fijał. Fani życzą piosenkarce zdrowia. Niektórzy także podchwycili żart o "zaczipowaniu".

No niech pani uważa! Dane jeszcze tymi szczepionkami wyłudzą! A tak serio, to super, że to cholerstwo już pani nie dopadnie – napisał jeden z obserwatorów.

Na profilu gwiazdy pojawiło się wiele głosów poparcia.

Super pani Majko. Ja czekam na drugą dawkę.
Super! Moi najbliżsi też już zaszczepieni.
 

Obecnie przeciwko COVID-19 mogą szczepić się osoby powyżej 60. roku życia. W kwietniu obowiązuje harmonogram, według którego będą mogły rejestrować się także młodsze osoby. W poniedziałek 12 kwietnia zostaną uruchomione zapisy dla osób urodzonych w 1962 roku. Do końca miesiąca rejestracja obejmie kolejne roczniki.

Przeczytaj także: Majka Jeżowska wspomina imprezę urodzinową Andrzeja Piasecznego. Nie chcieli, by była nagrana: Prosiliśmy Nergala