Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córki. Tort przepiękny. Aktorka zrobiła go sama! "Na osiemnastkę będę już mistrzem"

Jedną z największych pasji Agnieszki Sienkiewicz jest gotowanie. Aktorka poświęca kulinarnym podbojom wiele czasu, a ich rezultaty zawsze prezentuje fanom za pośrednictwem Instagrama. Tym razem, gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła własnoręcznie przygotować tort dla starszej córki.

Przed Agnieszką Sienkiewicz, podobnie jak przed większością rodziców stoi niełatwe wyzwanie, jakim jest trafienie w kulinarny gust swoich pociech. Zdarza się, że dzieci niechętnie jedzą posiłki przygotowywane przez dorosłych.

Małgorzata SochaInga (Socha) wybiera suknię ślubną. Mamy zdjęcia w dwóch kreacjach. Jedna ma odważne rozcięcie

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz upiekła tort urodzinowy dla starszej córki. Trzeba przyznać, że wygląda przepysznie

Starsza córka aktorki - Zofia właśnie skończyła pięć lat. Z tej okazji dumna mama postanowiła własnoręcznie upiec dla niej pyszny tort. Relacją z przygotowań Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się na swoim InstaStories. Motywem tortu była Elsa z "Krainy Lodu", jednej z najpopularniejszych bajek dla dzieci.

Aktorka pokazała między innymi, jak przyozdabiała ciasto bitą śmietaną. Wypiek udekorowała także cukrowymi kwiatkami w trzech różnych kolorach. Nie zabrakło również pięciu świeczek symbolizujących wiek solenizantki. Efektem pracy Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się w najnowszym poście. Wyznała, że to nie pierwszy raz, kiedy to przyszło jej przygotowywać tort. 

Moja Zosia skończyła dziś 5 lat! A mi udało się po raz kolejny - samej zrobić tort! Pod czujnym okiem i nadzorem Moniki! Na osiemnastkę będę już mistrzem totalnym - napisała.
 

Agnieszka SienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz w bikini na plaży. "Oczekiwania kontra rzeczywistość"

Agnieszka Sienkiewicz nigdy nie ukrywała swojej pasji do gotowania. Kilka tygodni temu za sprawą swojej koleżanki wybrała się nawet na warsztaty kulinarne, podczas których pod okiem szefa kuchni przygotowywała wykwintne dania. O swoim hobby chętnie opowiada na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia autorskich posiłków. Widać więc, że gotowanie sprawia jej ogromną frajdę i nie jest wyłącznie karkołomnym zadaniem, wykonywanym pod przymusem nakarmienia głodnych domowników.