Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Tabloid pokazał dowody. To jej zdjęcia z "z zaokrąglonym brzuchem"

Spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej Kate namnażają się od kilku tygodni, a sama zainteresowana niczego nie komentuje. Nie unika jednak publicznych spotkań. Ostatnio brylowała w Londynie w różowym płaszczu. Tabloid twierdzi, że żona przyszłego króla jest w ciąży. Pokazał dowody.

Księżna Kate i książę William spełniają się nie tylko w rolach członków rodziny królewskiej, ale także rodziców - małżeństwo wychowuje dwóch synów i córkę. Od kilku miesięcy media donoszą jednak, że parze marzy się jeszcze jedna pociecha. Choć pałac milczy, a Middleton nie unika noszenia obcisłych spodni i bluzek, tabloidy prześcigają się z kolejnymi rewelacjami w tej sprawie. Na okładce zaprezentowali ujęcie księżnej w różowym płaszczu, kiedy delikatnie podwiał go wiatr.

Zobacz wideo

"New Idea" pokazał zdjęcia księżnej Kate „z zaokrąglonym brzuchem”. Widzieliśmy je wcześniej!

Rodzina królewska stale jest pod ostrzałem dziennikarzy i paparazzi. Ci zaczęli jeszcze bardziej interesować się życiem za murami pałacu po wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego, którzy oskarżyli jednego z członków rodziny królewskiej o rasizm. Niektórzy podają, że wnuk Elżbiety II miał na myśli księcia Karola, inni, że księżniczkę Annę.

Harry, Meghan, księżniczka AnnaTo księżniczka Anna zastanawiała się nad kolorem skóry syna Meghan i Harry'ego?

Szeroko komentowana była także wypowiedź amerykańskiej aktorki, który wyznała publicznie, że tuż przed ślubem księżna Kate doprowadziła ją do płaczu. Ta niczego nie komentowała i kilka dni po emisji wywiadu u Oprah Winfrey pojawiła na publicznym wydarzeniu. Miała na sobie piękny, różowy płaszcz, do którego dopasowała bluzkę w tym samym kolorze i czarne, szerokie spodnie. To właśnie zdjęcia z tego wyjścia "New Idea" wzięło pod lupę i dopatrzyło się… ciążowych krągłości.

Księżna Kate jest w ciąży?Księżna Kate jest w ciąży? New Idea

Wystarczy jednak przejrzeć pozostałe ujęcia fotoreporterów. Księżna Kate jest szczuplutka jak zawsze i patrząc na jej sylwetkę, trudno wysnuć wniosek, że spodziewa się czwartego dziecka. Być może jednak to wczesne stadium ciąży i nie wiedzą o niej sami rodzice? Najważniejsze, że tabloid dotarł do tych informacji jako pierwszy.

Księżna Kate, książę WilliamPierwsze wyjście księżnej Kate i księcia Williama. Spójrzcie na te grobowe miny