Naturalna Natalie Portman przyłapana przez paparazzi na rodzinnym śniadaniu w Sydney. Jej syn bardzo wyrósł

Natalie Portman niedzielny poranek spędziła w towarzystwie męża, rodziców oraz dziesięcioletniego syna. Nie umknęło to czujnym fotoreporterom.

Kilka tygodni temu plotkowano o trzeciej ciąży Natalie Portman. W sieci pojawiły się zdjęcia aktorki, na których mogliśmy dojrzeć nieco zaokrąglony brzuch. Wyjątkowo sama zainteresowana zdementowała plotki, zarzucając tym sam komentującym, że w tych czasach nie wypada w taki sposób komentować kobiecych kształtów.

Hej, więc nie jestem w ciąży. Ale najwyraźniej w 2021 roku nadal można spekulować i komentować kształty kobiecego ciała, kiedy tylko się zechce - napisała gwiazda .

Tym razem aktorce również nie udało się umknąć przed oczami paparazzi.

MaffshionMaffashion: Zasugerowano mi, że jak poronię, to wygram proces

Natalie Portman przyłapana na rodzinnym śniadaniu z rodziną. Jej syn bardzo wyrósł 

Natalie Portman jest matką dwójki dzieci: dziesięcioletniego Alepha oraz czteroletniej Amelii. W niedzielę aktorka wybrała się na śniadanie w towarzystwie męża, rodziców, a także syna, który sporo urósł. Gwiazda zaprezentowała się w luźnym wydaniu. Nie miała makijażu, postawiła na krótkie szorty, białe sneakersy, czarny T-shirt oraz kowbojski kapelusz. Mimo pandemii koronawirusa Natalie Portman i wszyscy jej bliscy nie zdecydowali się na założenie maseczek.

Natalie PortmanNatalie Portman EAST NEWS

Podoba wam się aktorka w takim naturalnym i codziennym wydaniu?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga tłumaczy, dlaczego nie dodaje zdjęć z programu. "Chcę się od tego odciąć. Mam dość"

Więcej o: