Justyna Żyła pokazała tatuaż, który zrobiła dla Piotra. "Miłość miała nie mieć końca". Cóż... Wyszło, jak wyszło

Justyna Żyła pochwaliła się tatuażem, który zrobiła z miłości do byłego męża. Czy po latach będzie chciała go usunąć?

Życie uczuciowe Justyny Żyły to prawdziwy rollercoaster. Kiedy zakończyło się jej małżeństwo z Piotrem Żyłą nie szczędziła mu krytycznych komentarzy w prasie, a także w mediach społecznościowych. Jej zachowanie nasiliło się wraz z pojawieniem się nowej partnerki polskiego skoczka. Wybryki byłej zony skończyły się pozwem w sądzie. Marcelina Ziętek miała dosyć kłamstw i manipulacji. Sama Żyła w końcu nieco przystopowała i w swoich mediach społecznościowych stara się już nikogo nie obrażać. Ostatnio zorganizowała Q&A i opowiedziała między innymi o ważnym dla niej tatuażu. Okazuje się, że wiąże się z byłym ukochanym.

Zobacz wideo Żyła powiększyła sobie usta i nikomu nie powiedziała

Justyna Żyła pokazała tatuaż, który zrobiła dla Piotra. "Miłość miała nie mieć końca". Cóż... Wyszło, jak wyszło

Blogerka kulinarna w piątek wieczorem poprosiła fanów, aby zadawali jej pytania. Udostępniła zdjęcie, na którym ma romantyczny makijaż, lekko potargane włosy i pozowała z dłonią przy twarzy. Przy okazji zadała obserwatorom podchwytliwe pytanie.

Zauważyliście zmianę? - zapytała.

Agata RubikRubik miała jedną operację plastyczną. "Nie zawsze wiąże się z upiększaniem"

Internauci obstawiali nową fryzurę, powiększone usta, a także tatuaż na ramieniu. Justyna wygadała się i zdradziła, że piórko ze znakiem nieskończoności wiele dla niej znaczy.

Tatuaż zawsze chciałam mieć. To mój taki symbol miłości, która miała nie mieć końca. A ulotnej, jak piórko, która łączy nas przez pryzmat dzieci, wspólnej rodziny, później wnuków. Był świadomy - opowiedziała.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła instagram/justynazyla

Myślicie, że po rozłące z mężem, Justyna myśli o usunięciu piórka?

Siostrzeniec Mateusza Morawieckiego walczy o adopcję dzieci przez osoby homoseksualneSiostrzeniec Morawieckiego walczy o adopcję dzieci przez pary jednopłciowe

Więcej o: