Do sieci wyciekła treść maila, którego Meghan Markle wysłała do Pałacu! Chodzi o konflikt z księżną Kate

Dziennikarz "Harper's Bazaar" twierdzi, że Meghan Markle miała nadzieję na to, że Pałac Kensington pomoże jej oczyścić się z plotek, że to przez nią płakała księżna Kate. Napisała w tej sprawie nawet oficjalnego maila.

O konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle cały świat rozpisywał się już w 2018 roku. Wówczas do mediów dotarła informacja, że spór zainicjowała Meghan, a jej przykre słowa miały doprowadzić Kate do płaczu. Kością niezgody miała być sukienka księżniczki Charlotte (dziewczynka miała sypać kwiaty na ślubie Meghan i Harry'ego). Tymczasem w wywiadzie dla Oprah żona księcia Harry'ego przedstawiła sytuację zupełnie inaczej - to ona płakała przez szwagierkę. Wówczas Meghan napisała do Pałacu maila. Teraz jego treść wyciekła do sieci. 

Księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate doprowadziła Meghan Markle do płaczu! "Przeprosiła"

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle o konflikcie z księżną Kate

Meghan Markle w rozmowie z Oprah przyznała, że między nią a księżną Kate przed laty doszło do spięcia. Według Meghan to żona Williama zaczęła spór, ale ostatecznie zachowała się bardzo przyzwoicie i przeprosiła ją, wręczyła jej nawet kwiaty.

Tymczasem w opinii publicznej to Kate padła ofiarą napadu złości Meghan. Aktorka chciała wyjaśnić sprawę i w tym celu napisała nawet do Pałacu maila. Do jego treści dotarł Omid Scobie, dziennikarz "Harper's Bazaar" i autor książki "Finding Freedom" - podaje zagraniczna prasa - portal eonline czy DailyMail.  

Z treści maila wynikało, że Meghan była rozżalona całym zajściem i wytykała Pałacowi, że nie dał jej żadnego wsparcia, nie zrobił nic, by ją chronić - co wcześniej jej obiecywano. 

Ale to jeszcze nie koniec. Bo nim Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, Pałac domagał się od nich, by podpisali specjalne oświadczenie. Mieli w nim przyznać, że książę William w żaden sposób nie znęcał się nad nimi psychicznie.

Księżna Kate i książę WilliamWilliam i Kate są w szoku po wywiadzie Meghan i Harry'ego. Jedno mają im za złe

Wtedy Meghan również napisała maila [jego adresat nie został ujawniony], z którego wynikało, że nadal ma nadzieję, na wyjaśnienie sytuacji z 2018 roku. 

Cóż, jeśli wydamy teraz jakieś oświadczenie, być może PK [Pałac Kensington - przyp. red.] w końcu wyjaśni moją sprawę [że nie doprowadziłam Kate do płaczu] - pisała Markle.

Cóż, nadzieję Meghan okazały się płonne. Pałac nigdy nie stanął po jej stronie.