Beata Kozidrak pokazała najważniejsze kobiety swojego życia. Pozuje z obiema córkami na tle gór. "Kocham Was"

Kilka tygodni temu Beata Kozidrak spędziła z córkami urlop w górach. Wspólne zdjęcia z zimowego, rodzinnego wyjazdu dopiero teraz trafiły do sieci.

Beata Kozidrak lubi otaczać się kobietami. Z okazji przypadającego na 8 marca święta opublikowała fotografię w żeńskim gronie, w którego skład wchodzą między innymi członkinie jej muzycznego zespołu. Na zdjęciu nie zabrakło młodszej córki wokalistki, Agaty Pietras. Starszą pociechę liderki zespołu Bajm widać natomiast na innym opublikowanym w sieci kadrze. Katarzyna Pietras pozuje na nim z popularną matką i siostrą na tle krajobrazów Hali Jaworowej.

Beata KozidrakKozidrak jest zakochana. Na jaw wyszło, co o jej nowej relacji sądzi były mąż

Beata Kozidrak z córkami

Z okazji Dnia Kobiet instagramowe profile Beaty Kozidrak oraz jej córek zapełniły się wywołującymi wspomnienia rodzinnymi zdjęciami. Panie uchyliły internautom rąbka tajemnicy i ujawniły, że kilka tygodni temu wspólnie spędzały ferie w Beskidach. W zimowych stylizacjach pozowały na tle zaśnieżonych gór. 

 

Wokalistka nie zapomniała o uhonorowaniu 8 marca innych otaczających ją na co dzień kobiet. Opublikowała zdjęcie z zaprzyjaźnionymi paniami.

 
Ach, Kobiety, kocham Was! Niech każdy dzień będzie jak ten - życzyła koleżankom. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska pokazała kuchnię. Jest nowocześnie i jasno

Czym zajmują się siostry Pietras?

Pociechy Beaty Kozidrak od dziecka towarzyszyły popularnej mamie podczas tras koncertowych. Urodzona w 1981 roku Katarzyna związała swoją przyszłość z branżą muzyczną i śpiewa w chórkach zespołu Bajm. Młodsza od starszej siostry o dwanaście lat Agata Pietras stworzyła natomiast własną markę odzieżową i na poważnie zajęła się modą

Uważacie, że córki gwiazdy są do siebie podobne? Obie są owocami wieloletniego, zakończonego niedawno małżeństwa Beaty Kozidrak z Andrzejem Pietrasem. 

Zobacz wideo Jak Beata Kozidrak reaguje na hejt?
Więcej o: