Daniel Martyniuk weźmie kolejny ślub? Faustyna chce zostać panią Martyniukową. "Rodzice są załamani"

Daniel Martyniuk nie przestaje szaleć. Syn gwiazdora ma w planach kolejne wesele, tym razem ze swoją partnerką Faustyną.

Syn Zenka Martyniuka prowadzi huczne życie, pieczołowicie relacjonowane w mediach społecznościowych. Ślub z młodszą o dziesięć lat partnerką, narodziny pierwszego dziecka i pobyt w areszcie - to tylko niektóre ze spraw, które były żywo komentowane przez opinię publiczną. Daniel Martyniuk nie zwalnia z tempa w dostarczaniu nam pikantnych historii na swój temat. Tym razem, ku niepocieszeniu rodziców, gwiazdor planuje kolejne wesele.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Daniel Martyniuk weźmie kolejny ślub?

Po rozwodzie z matką swojego dziecka Eweliną, syn gwiazdy disco polo wrócił do swojej byłej dziewczyny Faustyny. Okazuje się, że obecnej partnerce bardzo zależy na umocowaniu więzi w sposób formalny. Rąbka tajemnicy na ten temat miała uchylić osoba z kręgu rodziny Martyniuków w wywiadzie dla brukowca "Super Express":

Faustyna naciska, że nie chce być „na doczepkę”. Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub. Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie przewidzieć, co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi.

Czy możemy spodziewać się, że Daniel Martyniuk po raz kolejny zostanie mężem? Warto przypomnieć, że ostatnie małżeństwo 32-latka nie było usłane różami. Po niespełna dwóch latach para zdecydowała się na rozstanie, a cały rytuał odbył się w dość nieprzyjemnej (i medialnej) atmosferze.

Zarówno Daniel jak i jego mama często wypowiadali się w sposób negatywny o Ewelinie, która zdecydowała się na radykalny krok i ograniczyła im kontakt z dwuletnią Laurą. Nerwowa aura dała się także popalić samemu Zenkowi i Danucie, którzy mają dosyć sceptycznie podchodzą do planów matrymonialnych syna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.