Jennifer Lopez właśnie tak wygląda rano. Gwiazda pokazała twarz bez makijażu. Cera jak u nastolatki

Jennifer Lopez za pośrednictwem Instagrama pokazała twarz bez makijażu. Fani 52-letniej gwiazdy są zdumieni - i nic dziwnego, jej cera przypomina bardziej tę u nastolatki, niż u dojrzałej kobiety.

Jennifer Lopez jest w trakcie promowania swojej pierwszej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry. "JLo Beauty" oparta jest na wiedzy i doświadczeniu artystki na przestrzeni lat pracy w show-biznesie, jak i w podtrzymywaniu rodzinnych tradycji. Do tych ostatnich zalicza się "sekret" rodziny Lopez do utrzymania pięknej i zdrowej skóry, którym ma być... oliwa z oliwek. To właśnie ten składnik ma działać cuda i być zawarty w kosmetykach firmowanych przez gwiazdę. 

Ludmiła Jakubczak, Irena SantorJakubczak zginęła w wieku 22 lat. Wypadek nazywano "zbrodnią doskonałą"

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmywa makijaż

Jennifer Lopez pokazała twarz bez makijażu

Lopez promując linię kosmetyków bardzo chętnie pokazuje się swoim obserwatorom bez makijażu. Trzeba przyznać - gwiazda wygląda zniewalająco. Naturalnie błyszcząca, świeża i nieskazitelna skóra Lopez budzi zachwyt nie tylko wśród sympatyków artystki, którzy nie stronią od komplementów na jej mediach społecznościowych, ale również u nielicznych sceptyków.

 

Niektórzy zastanawiają się czy gwiazda wspiera się jakimikolwiek zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej. Lopez twardo stoi przy swoim i za każdym razem podkreśla, że nie robiła nigdy ani botoksu, ani żadnych zastrzyków, ani operacji plastycznych.

Oprócz firmowania własnych kosmetyków, Jennifer Lopez zawodowo skupia się obecnie na swojej karierze aktorskiej. W przyszłym roku premierę ma mieć film z udziałem jej, Malumy i Owena Wilsona - "Marry Me". Rozpoczęła również zdjęcia do komedii romantycznej "Shotgun Wedding", w której towarzyszyć jej będzie Josh Duhamel. W planach są także dwa thrillery z jej udziałem w produkcji Netflixa

Joe Jonas, Sophie Turner, Jason StathamCzy siedem centymetrów to dużo? Zależy. Te gwiazdy są wyższe od swoich mężczyzn

Jak twierdzi Lopez, jej dobry wygląd ma być rezultatem zdrowego trybu życia, suplementacji i odpowiednich kosmetyków (w tym oliwy z oliwek). Wierzycie jej?

Więcej o: