Magda Gessler pokazała mamę. "Brak mi Ciebie, moja piękna". Fani są zgodni: Jak dwie krople wody

Magda Gessler pokazała swoją mamę. Restauratorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które opatrzyła sentymentalnym opisem. Kobiety są do siebie bardzo podobne. To po niej odziedziczyła pełne usta?

Magda Gessler jest bardzo aktywna z mediach społecznościowych. Znana restauratorka chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Teraz opublikowała zdjęcie mamy, Olgi Borkowskiej, za którą bardzo tęskni. Już wiemy, po kim gwiazda TVN odziedziczyła urodę.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Agnieszka DygantDygant poprosiła rząd o pomoc finansową. Ujawniła, ile pieniędzy otrzymała

Magda Gessler pokazała mamę

Nazwisko Magdy Gessler od wielu lat nie schodzi z ust Polaków. Popularna restauratorka zyskała sławę, ratując restauracje w programie TVN "Kuchenne rewolucje". Nic dziwnego, że życie kontrowersyjnej gwiazdy bardzo interesuje fanów. Na Instagramie śledzi ją już milion osób.

Choć Magda Gessler od dawna podkreśla, jak silne relacje zawsze łączyły ją z mamą, teraz zaskoczyła fanów, publikując jej zdjęcie. Fotografię Olgi Borkowskiej, która zresztą również kochała gastronomię, opatrzyła sentymentalnym opisem. Jak się okazuje, kobiety są do siebie podobne jak dwie krople wody.

Mami, jak bardzo brak mi Ciebie, moja Ty piękna – napisała Magda Gessler.

Przy okazji restauratorka zwróciła się do fanów, którzy zarzucili jej, że poddała się zabiegowi powiększania ust. Jak twierdzi, pełne usta odziedziczyła właśnie po swojej mamie.

Usta po mamie, więc proszę uważać na niedorzeczne komentarze a propos moich ust. To dała mi kochana mama – zwróciła uwagę Gessler.
 

Lara Gessler: Najpiękniejsza!

Zdjęcie i sentymentalny opis spodobał się fanom Magdy, którzy od razu zauważyli duże podobieństwo. Restauratorka odziedziczyła po swojej mamie spojrzenie oraz rysy twarzy.

Piękna kobieta, jak pani. Mojej Mami też mi brak coraz bardziej.
Jak dwie krople wody.
Nie wpadłabym, gdyby nie opis. Podobieństwo niewyobrażalne - piszą internauci.

Alicja Bachleda-Curuś, Zuzanna GrabowskaBachleda-Curuś przyjaźni się z córką Grabowskiego. Razem pomagają nauczycielowi

O komentarz pokusiła się także córka Magdy, Lara Gessler. 32-latka, która niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, napisała krótko:

Najpiękniejsza!
Więcej o: