Tiger Woods miał wypadek samochodowy. Wyciągano go rannego z auta. Trafił do szpitala i przeszedł operację

Tiger Woods został ranny w wypadku samochodowym. ABC News pokazało zdjęcia z miejsca zdarzenia.

We wtorek rano 23 lutego w południowej Kalifornii doszło do wypadku samochodowego, w którym uczestniczył golfista Tiger Woods. Do zdarzenia doszło na granicy Rolling Hills i Rancho Palos Verdes, o czym poinformowało biuro szeryfa. Sportowiec trafił do szpitala.

Zobacz: Żona Tigera Woodsa: Nie wiedziałam o jego zdradach

Tiger Woods miał wypadek samochodowy

Serwis ABC News infromuje, że samochodem kierował Tiger Woods, a obok siedział jeden pasażer. Obaj byli wyciągali z samochodu i zabrani do szpitala z powodu licznych obrażeń ciała. Nie od razu wiadomo, w jakim stanie sportowiec trafił do placówki medycznej. Agent Woodsa, Mark Steinberg powiedział, że golfista dostał wielu urazów i przechodzi operację.

Pojazd uległ poważnym uszkodzeniom. Pan Woods został wydobyty z wraku auta przez lokalnych strażaków oraz ratowników medycznych przy użyciu sprzętu hydraulicznego, po czym przetransportowany w karetce do pobliskiego szpitala - powiedział szeryf. 

Przeczytaj także: Słodki synek najbogatszego sportowca świata [FOTO]

Zdjęcia z miejsca zdarzenia, które opublikował serwis ABC News są jednak wstrząsające. Widać na nich przewrócony i poobijany samochód, leżący bokiem na ziemi. Maska auta jest wygięta i uniesiona. Nie wiadomo, jak doszło do wypadku.

Polecamy także: Tiger Woods znów wyśmiany! Tym razem dzięki grze online

W poniedziałek Tiger Woods grał w golfa z Dwyanem Wadem, byłym koszykarzem NBA. Obaj chwalili się tym faktem w mediach społecznościowych.