Paulina Krupińska prezentuje pokój córki. Urocza toaletka i sporo książek

Paulina Krupińska pokazała na Instagramie fragment pokoju swojej córki Antoniny. Wygląda na to, że dziewczyna uwielbia pudrowy róż. To przestrzeń idealna dla małej księżniczki?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwójki dzieci: córki Antosi i syna Jędrzeja. Była Miss Polonia sporadycznie pokazuje na instagramowym profilu zdjęcia swoich pociech, a także dokumentuje, jak rodzeństwo spędza czas. Antonina z pewnością uwielbia bawić się w kąciku, który urządziła dla niej mama. Paulina pochwaliła się na InstaStory fragmentem pokoju dziewczynki.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska w super modnych szpilkach. Teraz możecie takie kupić za połowę ceny

Paulina Krupińska pokazała pokój córki

Przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona dzięki przeszklonym drzwiom balkonowym. Podłoga i ściany wyłożone są drewnianymi panelami, które sprawiają, że w pokoju panuje przytulna atmosfera. W kącie znajduje się biurko, na którym wyeksponowane zostały zabawki i małe owalne lusterko z szufladkami. Naszą uwagę zwróciła także szafka z trójkątnym daszkiem. Na półkach widać książki i akcesoria dziewczynki.

Pokój córki Pauliny KrupińskiejPokój córki Pauliny Krupińskiej Instagram/pkrupinska

Zobacz wideo Paulina Krupińska na nartach

Paulina przygnała jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Viva", że macierzyństwo odmieniło jej życie. Mama Antosi i Jędrzeja podkreśliła, że może liczyć na wsparcie męża, rodziców oraz przyjaciół:

Żartujemy czasem z Sebastianem, patrząc, jak rozrabiają: "Czy nam się kiedyś nudziło?". Nie mamy chwili wytchnienia. W tygodniu, kiedy jesteśmy razem, wymieniamy się przy opiece. W weekendy, w sezonie koncertowym Sebastiana nie ma. Jestem wtedy sama z dzieciakami. Całe szczęście, że mam na miejscu rodziców, którzy mi pomagają, kiedy chcę wyjść z przyjaciółkami, do kina, na event czy na przykład na bal TVN. Wiem, że nie każdy ma taką możliwość, ale od tego są rodzice i przyjaciele, żeby pomóc. Ja mam grupę "mamusiek". Wspieramy się i podrzucamy sobie dzieciaki. One są w podobnym wieku, razem się bawią, byłyśmy w ciąży niemal w tym samym czasie.

Krupińska, HalejcioKrupińska zaskoczyła selfie, a internauci porównują ją do Halejcio. Nie była zadowolona

Zobaczcie, jak wygląda kącik córki Pauliny i Sebastiana. Uroczy?