Internauci oszukali Małgorzatę Rozenek. Sprawę zgłasza na policję. "Byłam zszokowana" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Prawnik Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana będzie miał ręce pełne roboty. Ktoś bezprawnie wykorzystał wizerunek prezenterki, aby wyłudzić pieniądze. To niejedyna sprawa, która jest w toku. O wszystkim opowiedziała przed naszą kamerą.

Małgorzata Rozenek cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, gdzie ma niemałe zasięgi. To chętnie wykorzystują reklamodawcy, którzy oferują jej udział w kampaniach reklamowych. Jak się okazuje, są i tacy, którzy chcą zarobić na jej wizerunku bezprawnie, wyłudzając przy tym samym pieniądze od nieświadomych przekrętu internautów.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. To hit! Zajmuje tylko 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Małgorzata Rozenek idzie na policję

Małgorzata Rozenek rzadko stosuje kroki prawne w show-biznesie, jednak tym razem miarka się przebrała. Prezenterka w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że ktoś wyłudza pieniądze, wykorzystując przy tym nielegalnie jej wizerunek. Już niedługo sprawę zgłosi na policję.

W środę mamy spotkanie w komendzie policji, gdzie musimy zgłosić wykorzystywanie mojej tożsamości. W internecie są transmisje, które są przygotowane tak dobrze, tak wiarygodnie i mają na celu wyłudzenie pieniędzy od ludzi. Ja to sama widziałam. Byłam zaskoczona tym, jak ktoś dobrze zmontował fragmenty moich live'ów. Słowa są tak ponakładane, że wygląda to jak deep fake. Po raz pierwszy byłam zszokowana. Będziemy to zgłaszać. Nie chcę, aby ktokolwiek i kiedykolwiek pomyślał, że mam coś z tym wspólnego - mówiła w rozmowie z Plotkiem Małgosia.
Zobacz wideo

Prawnik Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma pełne ręce roboty. Prezenterka przypomniała, że ten zajmuje się również sprawą Sylwestra Latkowskiego, który w maju ubiegłego roku na antenie TVP oskarżał jej męża o powiązania z cieszącą się niechlubną sławą Zatoką Sztuki w Sopocie.

Radosław MajdanRadosław Majdan wydał oświadczenie po tym, jak został powiązany z aferą w Zatoce Sztuki

ZOBACZ TEŻ: "Nic się nie stało". Sylwester Latkowski pomylił Radosława Majdana z innym piłkarzem? Małgorzata Rozenek jest pewna

Więcej o: