#PodajSerce czyli walentynkowy challenge TikTokowy w rytmie piosenki Marii Sadowskiej i Kayah

Maria Sadowska i Kayah połączyły siły i rozpoczęły wspólną akcję na platformie TikTok z okazji walentynek. Tym samym zapraszają wszystkich do udziału w challenge'u #PodajSerce.

Maria Sadowska i Kayah nagrały wspólny singiel "Kocham Cię". Utwór ma promować akcję #PodajSerce, która właśnie podbija TikToka.

Zobacz wideo Która teoria spiskowa najbardziej wkurza Natalię Sisik?

#PodajSerce - walentynkowy challenge TikTokowy

Jak można wziąć udział? To bardzo proste! Wystarczy nagrać na platformie TikTok film z gadżetem w kształcie serca i podać go dalej, od lewej do prawej strony ekranu. Serce można również podać innej osobie (np. ręce odbierają to serce, nie widać osoby, a same dłonie). Następnie należy dodać utwór „Kocham Cię” z oficjalnej biblioteki dźwięków TikTok i opublikować film z #podajserce. Akcja trwa cały tydzień.

Do akcji dołączyli już m.in. Patryk Skoczyński, Linia Nocna, Sylvia Novak, Simon Losik, Natalia Nykiel, Ewa Zawada, Paweł Tur, Natalia Sisik, Mateusz Golicki i Marcin Maciejczak.

Hashtag ma już prawie pięć milionów odsłon.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk piosenki.

 

Beata Tadla zaczyna luksusową podróż poślubną. Wyjeżdża do egzotycznego krajuBeata Tadla wyszła za mąż. Pokazała zdjęcie ze ślubu. Gwiazda zachwyciła swoją suknią

Internautom bardzo przypadł do gustu, co licznie wyrazili w komentarzach. Utwór skomentował także Michał Wiśniewski.

Brawo Ty! Nigdy dość mówienia KOCHAM... - napisał Wiśniewski.
Absolutnie najlepsza piosenka Marii.
Ta piosenka uderza prosto w moje serce, w każdą emocję, aż mam ciary. Odkryłam tę piosenkę wczoraj i za każdym razem lecą mi łzy wzruszenia.
To na spokojnie mogłaby być piosenka do jakiegoś filmu romantycznego - pisali inni internauci.

Dodajmy, że filmy są dostępne pod linkiem https://www.tiktok.com/tag/podajserce

Każdy z Was może wziąć udział, do czego zachęcamy!

Kinga Rusin, Marcin Prokop, KayahGwiazdy wspierają strajk mediów. Rusin mówi o przebudzeniu, Rozenek cytuje Kaczyńskiego