Daniel Martyniuk "pozdrawia" policję na Instagramie. "Tak po polsku". Syn Zenka znów popadł w konflikt z prawem

Daniel Martyniuk jakiś czas temu przyznał w rozmowie z tabloidem, że chce zacząć nowe życie. Wygląda na to, że syn Zenka znów popadł w konflikt z prawem, czym pochwalił się na Instagramie.

Daniel Martyniuk co jakiś czas publikuje na swoim instagramowym profilu kontrowersyjne treści. To właśnie w sieci często wypowiadał się na temat relacji z byłą żoną oraz zarzekał się, że w jego życiu nadszedł czas zmian. Rzeczywiście mogło się wydawać, że syn króla disco polo przeszedł przemianę. Przestał toczyć wojnę z matką swojego dziecka i rozpoczął prace społeczne. Wygląda jednak na to, że policja znów "uprzykrzyła" mu życie.

Daniel Martyniuk zwraca się do policji

Syn Zenona Martyniuka udostępnił na InstaStory tajemniczą grafikę, którą dedykował policji:

Tak po polsku, HWDP – czytamy na zdjęciu w instagramowej relacji mężczyzny.

Screen z InstaStory Daniela MartyniukaScreen z InstaStory Daniela Martyniuka Instagram/daniel.martyniuk.89

Daniel nie wyjaśnił jednak, co dokładnie miał na myśli, tylko chwilę potem udostępnił zdjęcie fragmentu mandatu, które okrasił kciukami "w dół". Wygląda na to, że udostępnione przez niego materiały były reakcją na wlepiony przez funkcjonariusza mandat.

Screen z InstaStory Daniela MartyniukaScreen z InstaStory Daniela Martyniuka Instagram/daniel.martyniuk.89

Warto przypomnieć, że na początku grudnia 2020 roku Daniel Martyniuk rozpoczął prace społeczne, na które został skazany za posiadanie marihuany i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że chce odbyć karę, by w ten sposób odkupić swoje dawne przewinienia:

Chcę rozwiązać stare problemy, których się namnożyło, by zacząć spokojne i szczęśliwe życie… Muszę przepracować przez pięć miesięcy po 20 godzin tygodniowo. Najpewniej skierują mnie do domu pomocy społecznej. Nie zamierzam się od tego wymigiwać. Za błędy trzeba płacić.
Zobacz wideo Daniel Martyniuk zrobił awanturę na Instagramie. Stwierdził, że Rafałowi Collinsowi należy się "lepa"

Tabloid ustalił, że społeczna praca Martyniuka polegała między innymi na sprzątaniu cmentarza miejskiego w Białymstoku.

Myślicie, że tym razem również podda się karze i zapłaci mandat?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.