Pogrążona w smutku Natalia Kukulska pożegnała dwie osoby. "Mam w sercu same ciepłe wspomnienia"

W ostatnich dniach Natalia Kukulska pożegnała dwie bliskie jej sercu osoby. Pogrążona w smutku wokalistka umieściła na Instagramie wzruszający wpis.

Natalia Kukulska przyznała, że przeżywa stratę dwóch bliskich jej sercu osób. Każda z nich była silnie związana ze sceną muzyczną, na której wokalistka gości od lat. W czwartek udostępniła dwa czarno-białe zdjęcia i w czułych słowach pożegnała je na Instagramie.

Zobacz wideo

Pogrążona w smutku Natalia Kukulska pożegnała dwie osoby

Natalia Kukulska należy do gwiazd, które chronią życie prywatne, dlatego na Instagramie publikuje tylko wybrane wydarzenia ze swojego życia. W czwartek na jej koncie pojawiły się dwa czarno-białe zdjęcia. Pogrążona w smutku artystka pożegnała w ten sposób dwie osoby.

Pierwszy wpis Kukulska zadedykowała Antoniemu Kopffowi, pianiście i kompozytorowi. Kopff był autorem wielu znanych piosenek, które wykonywała m.in. matka Natalii Kukulskiej, Anna Jantar. Do czarno-białej fotografii mężczyzny artystka dołączyła wzruszający wpis i złożyła kondolencje rodzinie.

Żegnaj Antoni. Mam w sercu same ciepłe wspomnienia... "Słowa niepotrzebne, im też smutno pewnie" - to fragment tekstu, do Twojej przepięknej kompozycji "Ktoś między nami". Zostawiłeś ich po sobie wiele, bo miałeś wielki talent do pisania wspaniałych utworów. Taki talent w połączeniu z pracowitością i fachowością, Twoja skromność, autoironia, humor -pozostawiają obraz człowieka niezwykle wartościowego - napisała Kukulska.

Po kilku godzinach gwiazda polskiej piosenki pożegnała na Instagramie kolejną znaną osobę. Kukulska podała, że nie żyje Chick Corea, amerykański pianista jazzowy, zdobywca 23 nagród Grammy

 
Wielki @chickcorea. Wraz z tłumem - dziękuję, że nam się zdarzyłeś Mistrzu - napisała Natalia Kukulska.

Fani wspierają gwiazdę na Instagramie

Natalia Kukulska w takich chwilach zawsze może liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach podzielają jej smutek i dodają słowa otuchy. Na Instagramie aktualnie obserwuje ją ponad 219 tys. osób.

Ci wspaniali i kochani za szybko odchodzą.
W tekstach poezja. Wielka strata.
"Ktoś między nami" to jeden z piękniejszych duetów w polskiej piosence - piszą w komentarzach.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.