"Hotel Paradise 3". Znamy kolejnych uczestników. 20-letnia właścicielka butiku i wytatuowany Włoch z Warszawy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Już niedługo kolejna edycja "Hotelu Paradise". Na rajskiej wyspie szukać swojej pary będzie między innymi ambitna studentka wzornictwa i przystojny amator muzyki trance.

"Hotel Paradise" cieszy się ogromną popularnością, dlatego stacja TVN7 zdecydowała się nakręcić kolejną, trzecią już edycję. Prowadząca, Klaudia El Dursi, przebywa obecnie na Zanzibarze, gdzie czuwa nad śmiałkami próbującymi znaleźć sobie parę. Znamy już cztery osoby, których miłosne perypetie niedługo zobaczymy w telewizji.

Zdjęcie ilustracyjne: zakochaniWalentynki 2021. Sprawdź jakie znaki zodiaku zakochują się najszybciej

"Hotel Paradise 3". Znamy kolejnych uczestników

Pod koniec lutego na antenie TVN rozpocznie się trzecia edycja "Hotelu Paradise". Produkcja zdradza coraz więcej szczegółów dotyczących uczestników - wiadomo już, że w programie pojawi się Basia i Marcin. Teraz otrzymaliśmy informacje na temat kolejnej pary.

W gronie Wyspiarzy znalazła się także Bogusia Brzezińska z Lublińca, która reklamuje się jako artystyczna dusza. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. 20-latka prowadzi także własny butik, w którym sprzedaje między innymi ubrania własnego autorstwa. Jej pasje to: malowanie obrazów oraz śpiew. Bierze lekcje wokalne i po cichu marzy o własnym projekcie muzycznym. Pociąga ją sława. Pracowita i ambitna. Uwielbia sport. Pływa, gra w tenisa, siatkówkę i tańczy. W każdej dziedzinie czuje się dobrze i czerpie z niej radość. Najmocniej jednak skupia się na treningu siłowym. Całym jej światem jest jej suczka Zara, którą kocha bardziej niż jakiegokolwiek mężczyznę.

Bogusia Brzezińska, uczestniczka programu 'Hotel Paradise'Bogusia Brzezińska, uczestniczka programu 'Hotel Paradise' Plotek Exclusive

Mimo że szybko potrafi się zauroczyć, to jednak należy do długodystansowców. Jej ideał to wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Wymarzony partner powinien być opiekuńczy, męski i pracowity, chodzić na siłownie, uprawiać sztuki walki i mieć ucho do dobrej muzyki. Odstraszają ją mężczyźni bez pasji.

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

Krystian Ferretti jest Włochem i być może stąd jego wybuchowy temperament połączony z rozbrajającą szczerością, luzem i uśmiechem. Lubi stawiać na swoim, ale jest także pomocnym i empatycznym mężczyzną. 27-latek pracuje jako organizator spotkań rządowych. Jego dwie największe pasje to sport i muzyka. Gdy był młodszy, swoją przyszłość wiązał z jazdą na nartach. Ale też boksował, strzelał, grał w darta. Nie odpuszcza żadnego festiwalu trance. Jest ambasadorem jednego z największych trance'owych festiwali na świecie - Transmission. Od młodzieńczych lat pasjonuje go także kultura Japonii.

Krystian Ferretti, uczestnik programu 'Hotel Paradise'Krystian Ferretti, uczestnik programu 'Hotel Paradise' Plotek Exclusive

Zdradził, że jego sposób na zdobycie dziewczyny to normalna rozmowa bez żadnych propozycji seksualnych oraz duża dawka humoru. Zawsze dużo żartuje - nawet z siebie. Uważa, że najważniejsze to dobra atmosfera w grupie. Jest uczuciowy i potrzebuje dużo uwagi. Uważa, że podstawą związku jest wzajemne wsparcie i przyjaźń. Ma nadzieję, że w programie znajdzie prawdziwą miłość, która przetrwa również po powrocie do Polski. Nie interesują go rozpuszczone księżniczki. Uważa, że nie ma ideałów. Najważniejsza jest chemia. "Wystarczy, żeby kobieta była normalna i zaangażowana" - tak w skrócie podsumowuje swoje oczekiwania co do potencjalnej partnerki.

Klaudia El Dursi"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi kręci nowy sezon. Znamy lokalizację

Zobaczcie w naszej galerii więcej zdjęć Krystiana i Bogusi. Pierwszy odcinek już w poniedziałek, 22 lutego. Będziecie oglądać nową edycję "Hotelu Paradise"?