"The Crown". Wyciekło nagranie ekipy tańczącej na pogrzebie. Gillian Anderson komentuje: To nie miało nigdy ujrzeć światła dziennego

Do sieci trafiło nagranie z planu "The Crown". Na zabawnym nagraniu aktorzy serialu Netfliksa tańczą do utworu Lizzo w przerwie od nagrywania sceny pogrzebu.

Czwarty sezon serialu "The Crown" był emitowany ubiegłej jesieni. Pojawienie się w nowych odcinkach postaci Margaret Thatcher granej przez Gillian Anderson i księżnej Diany, w której postać wcieliła się Emma Corrin, spowodowało, że serial stał się jedną z najpopularniejszych produkcji Netfliksa. 

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Ostatnio Gillian Anderson była gościem programu "Late Night With Seth Meyers" i opowiadała o przygotowaniach do serialu. Ku jej zaskoczeniu prowadzący pokazał wideo z planu, które miało być tylko do użytku prywatnego. 

Ekipa serialu "The Crown" tańczy na nagraniu

Wideo przedstawiało całą ekipę serialu w tym Gilian Anderson (Margaret Thatcher), Oliwie Colman (królowa Elżbieta II) i Josha O-Connora (księcia Karola), którzy z pozostałymi aktorami tańczyli do utworu Lizzo  "Good As Hell". 

Olivia Coleman prowadzi lekcje tańca z przyjaciółmi w mieście, w którym mieszka. Podczas ostatnich zajęć wszyscy nauczyli się choreografii do piosenki Lizzo. Zapytała nas więc, czy chcielibyśmy się nauczyć tej choreografii i czy mogłaby ją nagrać. Potem po prostu podzieliła się tym tylko z przyjaciółmi, innymi tancerzami. To nagranie miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego - powiedziała Gillian.

Na słowa prowadzącego, że nagranie jest fantastyczne, a ich umiejętności taneczne są godne podziwu, Gillian odpowiedziała żartobliwie, że dla niej wideo jest po prostu zawstydzające. Co więcej, wideo wydaje się być jeszcze zabawniejsze, bo wszyscy aktorzy biorący w nim udział są ubrani w stroje pogrzebowe. Nagrywali bowiem wtedy jedną ze scen pogrzebowych w serialu. 

Całość wywiadu z Anderson możecie zobaczyć poniżej, fragment z nagraniem zaczyna się od 2:36.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.