Justyna Żyła naprawiła ogrzewanie w domu. Syn chwali zaradną mamę: Ty jednak jesteś mega

Justyna Żyła na InstaStories wyznała, że w pojedynkę poradziła sobie z niesfornym ogrzewaniem. Syn docenił jej trud.

Justyna Żyła w ostatnim czasie uaktywniła się w sieci. Wszystko z powodu konfliktu z Piotrem Żyłą, który przybrał na sile. Celebrytka w połowie stycznia oznajmiła obserwatorom na Instagramie, że były mąż zabrał jej i ich dzieciom samochód. W emocjonalnym wpisie matka dzieci Piotra Żyły uderzyła też w jego nową partnerkę, sugerując, że jaguar, którym jeździ, to prezent od Piotra.

CZYTAJ TEŻ: Justyna Żyła atakuje Piotra i oskarża go: Gdy mąż zabiera Tobie i dzieciom samochód. Nawiązała też do jego młodszej partnerki 

Trudy życia samotnej matki dwójki dzieci również zrelacjonowała na Instagramie. Pokazała, jak teraz wygląda jej wyprawa z dziećmi do szkoły.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

ZOBACZ TEŻ: Piotr Żyła miał zabrać Justynie samochód. Celebrytka pokazała, jak sobie teraz radzi. "Wyprawa po dzieci". Nie ma lekko

To jednak nie wszystko. Kiedy były mąż nie zareagował na jej emocjonalne wpisy w sieci, Justyna postanowiła wplątać w konflikt... Macieja Kurzajewskiego. Komentarz szybko skasowała, jednak w internecie nic nie ginie.

POLECAMY: Justyna Żyła zaatakowała i wmieszała w swoje rodzinne kłótnie... Macieja Kurzajewskiego. Chyba szybko tego pożałowała

Justyna Żyła samodzielnie uporała się z niesfornym ogrzewaniem. Syn jest z niej dumny

Mimo że nowy partner Justyny Żyły świetnie gotuje, czym była żona skoczka narciarskiego chętnie chwali się w sieci, okazuje się, że z pracami domowymi musi radzić sobie w pojedynkę. We wtorek celebrytka opublikowała na InstaStories krótką relację z domowych przygód:

Kiedy syn po dzisiejszych perypetiach z ogrzewaniem mówi: "Mama, ty jednak jesteś mega". Cokolwiek to znaczy, dałam radę - napisała Justyna.

Do relacji dodała też grafikę z Audrey Hepburn i krótkim cytatem:

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni - jest ona na końcu twojego ramienia - czytamy.

Mama na medal? 

Justyna ŻyłaJustyna Żyła instagram.com/justynazyla/


 

Więcej o: