Justyna Żyła atakuje Piotra i oskarża go: Gdy mąż zabiera Tobie i dzieciom samochód. Nawiązała też do jego młodszej partnerki

Justyna Żyła znowu zaatakowała byłego męża. Tym razem poszło o samochód, który miał zostać zabrany przez Piotra. Nawiązała też do jego związku z młodszą partnerką, Marceliną Ziętek.

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą już ponad trzy lata temu. Skoczek miał zostawić ją wówczas dla młodszej kochanki na dzień przed Wigilią w 2017 roku. Ich medialne przepychanki do dziś się jednak nie skończyły. 

Justyna Żyła atakuje Piotra na Instagramie

Justyna Żyła po raz kolejny wrzuciła do sieci wymowny wpis. Na jej InstaStories pojawił się pewien zarzut kierowany w stronę byłego męża.

Marcelina Ziętek, Piotr ŻyłaPiotr Żyła i Marcelina Ziętek spędzą święta razem? To nagranie wiele wyjaśnia

Skoczek postanowił zostawić Justynę dla innej kobiety. Od tego czasu ex-żona nie ustaje w krytykowaniu poczynań ojca jej dzieci. Na początku jej wpisy były bardzo emocjonalne i pełne żalu, dziś to głównie ataki. W piątek wieczorem wrzuciła na instagramową relację zdjęcie, które opatrzyła następującym opisem.

Gdy były mąż zabiera samochód Tobie i naszym dzieciom. Smutne, kiedy pytam go, ile jego partnerka zapłaciła za jaguara - czytamy.

Choć wpis napisany chaotycznie, da się sporo wywnioskować i faktycznie, obecna dziewczyna skoczka Marcelina Ziętek znana z serialu "19+" mimo młodego wieku może pochwalić się Jaguarem E-Pace. Zdjęcie auta ostatnio pojawiło się na jej profilu na Instagramie i najwyraźniej nie umknęło to uwadze spostrzegawczej Żyle.

Niestety, dalsza część wpisu Justyny wygląda jak szyfr i trudno domyślić się, o co dokładnie jej chodzi. Próbowaliśmy rozczytać jej wiadomość, jednak bez skutku. Sami zobaczycie. 

Piotr Żyła, Justyna ŻyłaJustyna Żyła komentuje związek byłego męża z młodą aktorką

InstaStory Justyny ŻyłyInstaStory Justyny Żyły instagram.com@justynazyla

Myślicie, że to się kiedyś skończy?

Zobacz też: Dziewczyna Piotra Żyły wrzuciła zdjęcie ze skoczkiem. Trzymają się za ręce i chwalą nowym psem. "Poznajcie Bena"

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"
Więcej o: