Justyna Żyła chwali się, że partner jej gotuje. "Kiedy mężczyzna twojego życia robi ci kolację". Czegoś tu jednak brakuje

Justyna Żyła chwali się na Instagramie, jak spędza czas z nowym partnerem. Tajemniczy "A" przygotował dla niej kolację.

Justyna Żyła jakiś czas temu pretendowała do roli youtuberki kulinarnej. Byłej żonie Piotra Żyły nie udało się jednak zyskać popularności w tym zakresie, a jej kanał na YouTubie "UwaŻyła" umarł śmiercią naturalną dwa lata temu (celebrytce udało się tam zamieścić jedynie trzynaście przepisów). Teraz Żyła od czasu do czasu pokazuje efekty swojej pracy w kuchni na Instagramie, dzieląc się z internautami zdjęciami obiadu czy wypieków. Aktualnie jednak w jej życiu nastąpiła zmiana - była żona skoczka pochwaliła się, że częściowo obowiązki kulinarne przejął jej nowy partner - tajemniczy "A", którego wizerunku dotąd nie opublikowała. 

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna ŻyłaJustyna Żyła wybrała się na randkę z partnerem. Specjalnie przejechała ponad 600 km

Justyna Żyła czule o nowym partnerze

Na InstaStories Justyny Żyły pojawiły się zdjęcia talerza z solidnym kawałkiem czerwonego mięsa. Celebrytka przyznała, że tym razem to nie ona będzie gotowała, ale je partner. Chwaląc się tym, nazwała ukochanego "mężczyzną swojego życia". 

Kiedy mężczyzna twojego życia robi ci kolację - napisała na zdjęciu, na którym widać, jak ktoś marynuje mięso. 

Na kolejnych zdjęciach widać, że mięso zostało zgrillowane, a później ciepłe leży na talerzu. Danie, choć wygląda apetycznie, to jednak nie wydaje się kompletne. Brakuje tu dodatków, a zwłaszcza warzyw. Myślicie, że "A" niebawem nabierze wprawy i będzie serwował Justynie bardziej wymyślne dania? A może oboje zadebiutują w youtubowym programie Żyły? Taki duet mógłby przynieść większą oglądalność niż ta, którą odnotował dotychczasowy kanał celebrytki (przypomnijmy, że największym zainteresowaniem cieszył się pierwszy przepis byłej Żony Piotra Żyły - nagranie odtworzono 179 tysięcy razy, kolejne filmy oglądano już 17 czy 12 tysięcy razy). 

Justyna ŻyłaJustyna Żyła wbiła szpilę eksmężowi. Chodzi o naukę gry na gitarze ich córki: Nie ten poziom