Justyna Żyła wybrała się na randkę z partnerem. Specjalnie przejechała ponad 600 km

Justyna Żyła od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Tym razem na Instagramie zdradziła, jak wyglądała jej randka z ukochanym.

O Justynie Żyle zrobiło się głośno dwa lata temu. Wtedy to poinformowała o problemach małżeńskich, jakie mają z Piotrem Żyłą. Po tym wyznaniu wszystko potoczyło się bardzo szybko. Skoczek wyprowadził się z domu, doszło do rozwodu. Po drodze było też publiczne pranie brudów i publikowanie prywatnych wiadomości od partnera. Od tego momentu Justyna jest obecna w mediach. Ma na koncie udział w "Tańcu z Gwiazdami" oraz sesję w "Playboyu".

Zobacz wideo Tego nie zapomnimy

Justyna Żyła na randce

Jako pierwszy swoje życie uczuciowe ułożył sobie Piotr Żyła. Od jakiegoś czasu spotyka się ze sporo młodszą gwiazdą serialu "19 plus". Justynie jest ciężej znaleźć odpowiedniego partnera. Choć wiele wskazuje, że wreszcie na takiego trafiła i od dwóch miesięcy chwali się nową miłością. Celebrytka w połowie września po raz pierwszy zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. Na relacji pochwaliła się bukietem róż, który otrzymała oraz pokazała, jak zakończyła randkę. Był też spacer po Starym Mieście w Warszawie i wspólne oglądanie filmów w łóżku.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła w samym ręczniku po kąpieli chwali się, że schudła. "Waga w dół. Byle do normalności"

Od tego momentu coraz chętniej udostępnia w mediach ujęcia ze wspólnych chwil z nowym partnerem. M.in. uwieczniła ich wspólną podróż pociągiem. Teraz znowu zdradziła, jak spędzili razem czas. Wybrali się na randkę do Olsztyna, miejscowości oddalonej o ponad 600 km od Zakopanego.

Piotr Żyła, Justyna ŻyłaJustyna Żyła komentuje związek byłego męża z młodą aktorką

Zakochana celebrytka pokazała fanom, jak upłynęła im wizyta w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Zakochani zjedli sushi, później spacerowali, a Justyna zrobiła zdjęcie chodnika, na którym odbijały się ich cienie. Nie ukrywa, że był perfekcyjny wieczór spędzony z ukochanym parterem.

Justyna Żyła na randce z partneremJustyna Żyła na randce z partnerem Screen z Instagram.com/ justynazyla

Justyna Żyła na randce z partneremJustyna Żyła na randce z partnerem Screen z Instagram.com/ justynazyla