Michel Moran wydaje córkę za mąż. Kucharz nie kryje wzruszenia. Chce pomóc w wyborze ślubnego menu

Michel Moran ma powody do radości. Jego córka Solene, która mieszka we Francji, przygotowuje się do ślubu. Niestety jeszcze nie ustaliła dokładnej daty.

Michel Moran zasłynął dzięki programom stacji TVN i zdobył niemałą popularność. Mimo to niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym i rodzinie. Córka Solene i syn Andrea od lat nie mieszkają z ojcem, nie widują się też często, ale restaurator stara się mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Teraz wyznał, że w jego rodzinie nastał szczęśliwy czas - córka przygotowuje się do ślubu.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Agustin EgurrolaAgustin Egurrola pochwalił się pierwszym zdjęciem z ukochaną

Michel Moran wydaje córkę za mąż

Michel Moran o zaręczynach córki poinformował jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Opublikował wtedy zdjęcie pary na Instagramie i pokazał pierścionek zaręczynowy. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że wybrankiem Solene jest z Francuz, Thibaut Chomez.

Córka zaręczona od wczoraj i bardzo szczęśliwa, a ja w raju - napisał wtedy na Instagramie.
 

Więcej szczegółów zdradził teraz w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Moje serce się raduje, że Solene się zaręczyła i niedługo wyjdzie za mąż. Dla rodzica nie ma nic wspanialszego, niż szczęście jego dzieci - wyznał.
Jeśli mnie poprosi, pomogę w wybieraniu menu ślubnego. We Francji na ślubach głównie królują: polędwice wołowe, szlachetne ryby, langustynki i owoce morza.

Dodaje, że dokładna data przyjęcia nie jest znana - wszystko przez pandemię koronawirusa i obostrzenia z nią związane. 

Teraz córce ciężko zaplanować konkretną datę. Trudno bowiem przewidzieć, jak będzie to wszystko wyglądało w ciągu najbliższych miesięcy, bo Francja ma jeszcze ostrzejsze obostrzenia niż Polska - dodaje.

Redakcja Plotek.pl życzy narzeczonym wiele szczęścia i nie może doczekać się pierwszych zdjęć z uroczystości. 

Więcej o: