Fryzura Michelle Obamy z zaprzysiężenia już stała się hitem sieci. "Jej włosy były dziełem sztuki - niewzruszonym, nie do zdmuchnięcia"

Inauguracja zaprzysiężenia na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych już za nami. Jak się okazuje uwagę wielu przykuła fryzura Michelle Obamy, a nie sam Joe Biden.

Zaprzysiężenie 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych było transmitowane niemal na całym świecie. Mogłoby się wydawać, że tego dnia to właśnie Joe Biden będzie najbardziej komentowaną i ocenianą osobą. Nie da się ukryć, że spore zamieszanie wprowadziły dwie wielkie amerykańskie gwiazdy. Lady Gaga zachwyciła bufiastą sukienką, a Jennifer Lopez lśniła najbardziej ze wszystkich. Okazuje się, że duże zainteresowanie wzbudziła również Michelle Obama, a dokładniej... jej włosy. Dlaczego?

Zobacz wideo Świat kocha Michelle Obamę

Fryzura Michelle Obamy z zaprzysiężenia już stała się hitem sieci. "Jej włosy były dziełem sztuki - niewzruszonym, nie do zdmuchnięcia"

Na Twitterze coraz bardziej popularnych hasztagiem staje się fraza "Michelle Obama". Internauci nie tylko rozpisują się o jej modnym, śliwkowym stroju autorstwa czarnoskórego amerykańskiego projektanta Sergio Hudsona. Fani i fanki z całego świata nie mogą przestać zachwalać jej fryzury - pięknych loków, które opadały również na jej twarz.

Włosy Michelle Obamy zdominowały dyskusję na Twitterze. Niemal co kilka minut pojawia się kolejny tweet zachwalający sprężyste fale na głowie byłej Pierwszej Damy. Okazuje się, że idealnie ułożone fale zachęciły kobiety na całym świecie, aby sięgnąć po lokówki!

Melania TrumpMelania Trump opuściła Biały Dom z ulubioną, luksusową torebką. Ten "skromny" dodatek jest wart majątek

Barack Obama, Michelle ObamaBarack Obama, Michelle Obama East News

Włosy Michelle Obamy były dziełem sztuki - niewzruszonym, niezniszczalnym, nieodpartym, nie do zdmuchnięcia, nietykalnym.
Stylistka Michelle siedzi w domu po wykonaniu boskiej pracy i oglądając trendy.
Włosy Michelle Obamy to deklaracja polityczna. 2017 vs 2021.

Joe Biden i Jill BidenJoe Biden oświadczał się Jill pięć razy, aż w końcu postawił jej ultimatum

A jak Wy oceniacie fryzurę byłej Pierwszej Damy? Jest czym się zachwycać?

Więcej o: