Lady Gaga zaśpiewała hymn na zaprzysiężeniu Joe Bidena. Wokalistka pojawiła się w ekstrawaganckiej kreacji

Lady Gaga na zaprzysiężeniu 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych zaśpiewała hymn narodowy "The Star-Spangled Banner". Gwiazda nie kryła wzruszenia tym wyjątkowym momentem.

W środę, o 17 polskiego czasu, rozpoczęła się inauguracja 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Wiceprezydentka Kamala Harris oraz pierwsza dama, Jill Biden, zachwyciły swoimi kolorowymi stylizacjami. Zupełnie inaczej wyglądała za to Melania Trump, która opuściła Biały Dom w czerni. Na tym ważnym wydarzeniu nie zabrakło także największych gwiazd muzyki. Wśród nich była Lady Gaga, która wykonała hymn narodowym Stanów Zjednoczonych.

Zobacz wideo Tak zaśpiewała Lady Gaga

Lady Gaga zaśpiewała hymn na zaprzysiężeniu Joe Bidena. Wokalistka postawiła na ekstrawagancką kreację

Dzień przez oficjalną inauguracją Lady Gaga wybrała się do budynku Kapitolu, aby się pomodlić.

Modlę się, że jutro będzie dniem pokoju dla wszystkich Amerykanów. Dzień miłości, a nie nienawiści. Dzień akceptacji, a nie strachu. Dzień marzeń o naszej przyszłości w szczęśliwym kraju. Marzenie o braku przemocy, marzenie o bezpieczeństwie naszych dusz. Miłość z Kapitolu.
 

W środę na inauguracji nowego prezydenta, Lady Gaga wykonała hymn narodowy "The Star-Spangled Banner". Gwiazda nie kryła wzruszenia, a na jej twarzy widać było ogromną dumę. Jej występ był pełen emocji, jednak nie tylko wyjątkowy głos zwrócił uwagę mediów.

Gwiazda zawsze zachwyca i często zadziwia swoimi stylizacjami. Na zaprzysiężeniu również zdecydowała się pojawić odważnej kreacji. Góra sukienki była prosta, jednak charakteru dodała jej wielka, złota broszka, która przedstawiała gołębia (ptak z gałązką jest symbolem pokoju). Dół kreacji był za to szalony, bardziej w stylu amerykańskiej wokalistki.

Lady GagaLady Gaga EN

Jak podobał wam się występ Gagi i jej stylizacja? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: