TVP Sport pokazało materiały z PŚ w Zakopanem sprzed lat. Młody Szaranowicz uspokaja tłum. Kibice wspięli się na drzewa

Na facebookowym koncie "TVP Sport" pojawił materiał, w którym zebrane zostały zakulisowe fragmenty nagrań. Powstawały one podczas Pucharu Świata w Zakopanem kilkanaście lat temu. Włodzimierz Szaranowicz musiał zmierzyć się z szalejącym tłumem kibiców za plecami.

Mija właśnie 20 lat od historycznego triumfu Polaka podczas finału Turnieju Czterech Skoczni. Adam Małysz sprawił w 2001 roku, że skoki narciarskie stały się naszym sportem narodowym i rozpoczął się okres małyszomanii, który trwa do dziś. Serce rozpiera duma, kiedy widzimy kolejne sukcesy Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i pozostałych sportowców. Właśnie z tej okazji "TVP Sport" postanowiło pokazać w sieci niepublikowane materiały, które powstały na przestrzeni ostatnich lat w Zakopanem. Mimo presji Włodzimierz Szaranowicz radził sobie znakomicie.

"TVP Sport". Zabawne momenty z Pucharu Świata w Zakopanem

W sieci pojawiły się właśnie zakulisowe materiały, które powstały kilkanaście lat temu podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nie brakuje zabawnych momentów, tj. dubli Włodzimierza Szaranowicza, na którego napiera zakopiański tłum, czy kibiców, którzy chcąc zobaczyć zawody, wdrapali się na drzewa. Jest też młody i nieco zawstydzony Adam Małysz.

Zakopane = święto skoków. Tak się bawi stolica polskich Tatr - czytamy w opisie wideo.
Właściwie przygotowania znamy, ubiegłoroczne starty znakomite, w tym roku drugie miejsce... Przeprasza, jeszcze raz. Tak to jest z powtarzaniem, proszę się odsunąć. Trochę dalej - mówił z uśmiechem do kamery Szaranowicz. 

Internauci byli zachwyceni materiałem-niespodzianką.

Piękne wspomnienia!
Małysz i Szaranowicz - to był duet!
Fajnie popatrzeć na ludzi bez masek na twarzy.

Fakt, tegoroczne konkursy w związku z pandemią przebiegają w zupełnie innej atmosferze - jest cicho, ponieważ nie ma kibiców. Właśnie tak będzie wyglądał tegoroczny Puchar Świata w Zakopanem, który startuje już 15 stycznia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.