Michał Malitowski świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pochwalił się niepublikowanymi zdjęciami z uroczystości, na których płacze ze wzruszenia

Michał Malitowski postanowił świętować pierwszą rocznicę ślubu również na Instagramie. Tancerz opublikował zdjęcia z romantycznej uroczystości. Było wzruszająco.

Dokładnie 6 stycznia 2020 roku Michał Malitowski i Yuliya Phillips powiedzieli sobie "tak" w mieście Perth w Australii. Suknia ukraińsko-australijskiej panny młodej była przepiękna, a tort składał się z czterech sporych rozmiarów części. Rok po uroczystości juror "Tańca z Gwiazdami" podzielił się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Widzimy na nich, jak Malitowski płacze ze wzruszenia, a Phillips z miłością patrzy na swojego ukochanego.

Zobacz wideo Michał Malitowski przeklął w "TzG". Wytłumaczył nam, co się stało

Michał Malitowski świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pochwalił się niepublikowanymi zdjęciami z uroczystości

Tancerz zdecydował się świętować razem ze swoimi obserwatorami pierwszą rocznicą ślubu. Na Instagramie udostępnił wiele zdjęć z romantycznej uroczystości, które wcześniej trzymał w rodzinnym albumie. Z fotografii bije wielkie uczucie oraz wzruszenie. Na jednym z kadrów widzimy, jak Malitowski płacze, kiedy jego ukochana czytała napisaną przez siebie przysięgę. Juror "Tańca z Gwiazdami" pokusił się o równie romantyczny opis zdjęć.

To zasługuje na toast. Świętowanie pełnej miłości. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja miłość do ciebie. Rok prawdziwej miłości i szczęścia. Życzę wszystkim przynajmniej jednego dnia takiego jak mój - czytamy.
 

Internauci życzyli szczęśliwej parze wszystkiego najlepszego.

I oby tak dalej.
Wszystkiego cudownego na kolejne cudne lata - pisali.

Michał Malitowski - pierwsza żona

W 2019 roku Michał Malitowski i jego ówczesna żona, Joanna Leunis, wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się rozstać. Ich małżeństwo przetrwało 17 lat, a owocem związku jej córka, Lia Michele.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.