Karolina Gilon przyznała, że przytyła. Prezentuje niedoskonałości: Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku

Karolina Gilon opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że w ostatnim czasie przybrała na wadze. Celebrytka oznajmiła, że startuje z restrykcyjną dietą i do tego samego namawia również fanów.

Choć Karolina Gilon nie wygrała 5. edycji "Top Model" (z show odpadła tuż przed finałem), to właśnie ją można nazwać największą zwyciężczynią show. Jej kariera po 2015 roku nabrała tempa. Szybko rozpoczęła pracę w telewizji jako prezenterka, a dwa lata temu zdecydowała się nawet opuścić matczyną stację. W Polsacie prowadzi "Love Island" i może liczyć na wsparcie wiernego grona fanów. To właśnie im zaprezentowała ostatnio swoją sylwetkę bez retuszu. "Przytyłam jakieś siedem kg".

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazała domowe ćwiczenia na brzuch

Karolina Gilon pokazała niedoskonałości. "Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku"

Już za kilka tygodni Karolina Gilon wyleci do Hiszpanii, by z ekipą Polsatu nagrywać trzeci sezon "Love Island". Prezenterka chce wyglądać w telewizji perfekcyjnie, w związku z czym poinformowała internautów, że przechodzi na dietę.

W życiu ważna jest samoakceptacja! Ważne jest, aby żyć w zgodzie ze sobą i kochać każdą część swojego ciała. Tylko wtedy możemy żyć pełnią życia i cieszyć się każdą jego chwilą - zaczęła.

Karolina Gilon, Rafał MaserakSylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Rafał Maserak do Karoliny Gilon: Moja lambadziara

W dalszej części wpisu Karolina wyznała, że w ostatnim czasie przytyła siedem kilogramów. Namawiała fanów, by razem z nią zaczęli zdrowiej się odżywiać.

Przez ostatnie miesiące odpuściłam dietę i treningi - w pełni świadomie, bo czasami trzeba dać sobie spokój. Moja praca wymaga ode mnie odpowiedniej formy, ale zawsze pamiętam o tym, że jestem tylko człowiekiem. Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku. Przytyłam jakieś siedem kg. Dla niektórych to mało, dla niektórych dużo. Ja osobiście wolę się w tej mniejszej wersji, a przecież chodzi o to, by czuć się dobrze w swoim ciele, prawa? Dlatego noworoczny plan „rakieta 31” - czas start! Dieta, ruch i rzeźbienie formy do wiosennego "Love Island"! Systematyczność, silna wola i optymizm... to mi się teraz przyda. Kto zaczyna ze mną? Ręka do góry! Tylko pamiętajcie, koniec z czekoladkami i pierogami - apelowała do fanów.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci bardzo entuzjastycznie zareagowali na pomysł Karoliny, która kilka miesięcy temu skończyła 31 lat.

Będziesz moją motywacją!
Zainspirowałaś mnie. Też się biorę za formę życia. U mnie w tym roku będzie #rakieta30.
Jadę razem z Tobą!
Uwielbiam takie posty. Super, bardzo świadomie to napisałaś! Nie mogę się doczekać, aż odsłonisz #rakietę31.

Naszym zdaniem Karolina nawet z dodatkowymi 7 kilogramami wygląda znakomicie. Pokazała to chociażby podczas ostatniej imprezy sylwestrowej w Polsacie, podczas której na scenie prezentowała się w odważnym mini.

Więcej o: