Marcelina Ziętek jest dumna z Piotra Żyły. Dodała jego zdjęcie: Pięknie zaczynamy nowy rok

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła dość rzadko publicznie chwalą się swoim uczuciem. Wszystko wskazuje jednak na to, że w nowym roku zamierzają to nieco zmienić.

Piotr Żyła był mężem Justyny Żyły, z domu Lazar, przez 12 lat. Trzynasty rok małżeństwa okazał się dla nich pechowy. Coś się skończyło i ostatecznie para zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe. Była żona skoczka narciarskiego w wywiadach i wpisach w mediach społecznościowych wspominała, że powodem rozpadu ich związku była nowa miłość Piotra. 

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła znów rozpętała burzę. Tym razem skrytykowała nową partnerkę Piotra. "Jest bardzo nie w porządku. Nie lubi dzieci"

Ostatecznie oboje zaczęli układać sobie życie u boku nowych partnerów. Justyna u boku przystojnego "M.", a Piotr z młodą aktorką - Marceliną Ziętek.

CZYTAJ TEŻ: Justyna Żyła wreszcie komentuje związek byłego męża z młodą aktorką: Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci

Marcelina Ziętek nie chce dłużej ukrywać związku z Piotrem? Wstawiła jego zdjęcie

Zarówno Piotr, jak i Marcelina, starali się zachować swoją relację w tajemnicy. Udostępniali tylko bezpieczne zdjęcia w mediach społecznościowych, które uniemożliwiały identyfikację ukochanego. Kiedy jednak dziennikarze wyczuli chemię pomiędzy tą dwójką, sytuacja ta powoli zaczęła ulegać zmianie. Tuż przed świętami Marcelina Ziętek opublikowała wideo, na którym tańczy z choinką obok auta Piotra Żyły. 

POLECAMY: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek spędzą razem święta? Na najnowszym nagraniu widać, że zrobili ważne zakupy

Wszystko wskazuje na to, że w nowym roku Marcelina i Piotr nie zamierzają już ukrywać uczuć. Podczas Turnieju Czterech Skoczni i konkursu w Garmisch-Partenkirchen Piotr Żyła oddał dwa skoki, pierwszy o długości 129,5 i drugi na 137 metrów. Ten wynik pozwolił mu uplasować się na trzecim miejscu i zdobyć brązowy medal. 

Marcelina Ziętek nie kryła dumy i opublikowała zdjęcie ukochanego na podium: 

Pięknie zaczynamy nowy rok - napisała.

Myślicie, że niedługo doczekamy się pierwszego wspólnego zdjęcia pary?

Marcelina Ziętek kibicuje Piotrowi ŻyleMarcelina Ziętek kibicuje Piotrowi Żyle instagram.com/marceepan

Więcej o: