Justyna Żyła znów rozpętała burzę. Tym razem skrytykowała nową partnerkę Piotra. "Jest bardzo nie w porządku. Nie lubi dzieci"

Justyna Żyła znów uderzyła w Piotra Żyłę. Przede wszystkim ujawniła, co myśli na temat kochanki skoczka.

Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dziećmi. Wydawałoby się, że to niewinna rodzinna fotografia, ale nawet ona przyczyniła się do tego, że żona sportowca kolejny raz uderzyła w skoczka.

Justyna Żyła o kochance Piotra Żyły

Pod zdjęciem, jakie opublikowała Justyna Żyła na swoim Instagramie, pojawił się komentarz z pytaniem o nową partnerkę Piotra Żyły. 

Widziałaś przyszłą macochę swoich dzieci? Wydaje się być w porządku. Oby była taka dla dzieci, bo to ważne. 

Takiego komentarza Justyna Żyła nie mogła pozostawić bez odpowiedzi. Szybko napisała, co myśli o kochance męża. 

Widziałam i jest bardzo nie w porządku. Nie lubi dzieci. (...) A macochy nigdy mieć nie będą z jednego prostego względu - umieją mówić i wiedzą z kim chcą się spotykać. Cedząc przez zęby te słowa "pozdrawiam" wszystkich życzliwych - odpisała żona skoczka. 

Na tym jednak nie koniec. Justyna Żyła znalazła kolejny sposób, by wbić szpilę mężowi i jednocześnie go ośmieszyć.

Mój mąż więcej czasu spędza przed lustrem niż trzy kobiety razem wzięte - wtrąciła bez związku z rozmową. 

Internauci krytykują Justynę Żyłę

Pod zdjęciem wywiązała się dyskusja. Wiele osób zarzuciło Żyle, że bez powodu obraża sportowca. Zarzucono jej również, że ujawnia prywatne sprawy na medialnej arenie.

Gdy dzieci dorosną mogą zrobić risercz w internecie, a ich punkt widzenia może się zmienić i mogą mieć do ciebie żal. Może pomyśl o tym czasem, bo Piotrek milczy.
Sprawy prywatne załatwia się w życiu, a nie tak jak ty w internecie. 
Oj Justyna, widać, że masz problem ze sobą. Jeśli on faktycznie jest nie fair wobec ciebie czy twoich dzieci, to nadal nie upoważnia cię to to obgadywania go w internecie, szczególnie, że jest osobą publiczną - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Justyna Żyła opublikowała na Instagramie pamiątkowe zdjęcia ślubne, podkreślając, że 12 lat temu razem z mężem przysięgali sobie miłość i wspólne życie aż do śmierci. 

Co o tym myślicie?

AG 

Więcej o: