Jennifer Aniston zazwyczaj nie chwali się swoją posiadłością, ale teraz udekorowała drzewka. "Jak kadr z filmu"

Jennifer Aniston na swoim InstaStory pokazała fragment posiadłości. Na drzewkach przed domem pojawiły się lampki w złotym kolorze.

Jennifer Aniston rzadko dzieli się z fanami ujęciami swojego domu. Tym razem jednak zdecydowała się wrzucić do sieci zdjęcie, na którym widać fragment jej posiadłości. Uwagę przykuwają przede wszystkim idealnie przystrojone drzewka.

Jennifer Aniston pokazała udekorowane drzewka

Jennifer Aniston zdecydowanie nie jest typem osoby, która chętnie upublicznia na swoich kontach w mediach społecznościowych liczne zdjęcia tego, co się u niej dzieje. Rzadko wrzuca na Instagram posty, podobnie jak relacje na InstaStory. Tym razem jednak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądają dekoracje przed jej domem.

Harry Styles, Jennifer Aniston, Brad PittTo koniec romansu Brada Pitta i Jennifer Aniston. Aktorka ma na oku o 25 lat młodszego Harry'ego Stylesa!

Na zdjęciu możemy oglądać imponujące drzewa, przystrojone przez liczne, idealnie rozłożone lampki. Z tyłu widzimy z kolei ogromną bramę do jej posiadłości. Trzeba przyznać, że całość wygląda jak kadr z filmu. Na pierwszy plan wysuwa się jednak nowy psiak Jen, którym zajmuje się od października tego roku.

Dom Jennifer AnistonDom Jennifer Aniston instagram.com@jenniferaniston

Czworonoga mogliśmy zobaczyć już na innych wrzucanych przez nią postach. Lord Chesterfield, bo tak nazywa się pupil, został przygarnięty przez aktorkę z organizacji The Wagmor Pet Hotel & Spa.

Dieta Jennifer AnistonDieta Jennifer Aniston. Oto sekrety świetnej sylwetki gwiazdy "Przyjaciół"

Placówka zajmuje się opieką nad zwierzakami znalezionymi na ulicy, a następnie szuka dla nich domów. Aniston ma też dwa inne psy - Clude'a, sznaucera i Sophie - białego pitbulla.

Trzeba przyznać, że nowy pupil Jen pięknie prezentuje się na tle świątecznych dekoracji aktorki. 

Zobacz też: Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się? Zagraniczne media są pewne. Aktorka miała pokazać pierścionek

Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"
Więcej o: