Elliot Page dodał pierwsze zdjęcie na Instagram po coming oucie jako osoba transpłciowa: Dziękuję z głębi serca

Elliot Page wstawił na Instagram zdjęcie, przy którym podziękował fanom za wsparcie. Aktor pierwszy raz zabrał głos od czasu coming outu jako osoba transpłciowa.

Na początku grudnia Elliot Page, znany z serialu "The Umbrella Academy", ogłosił, że jest osobą transpłciową. Aktor zaapelował, by wszyscy zwracali się do niego za pomocą męskich zaimków. 

Aktor dokonał coming outu na swoim instagramowym profilu. W obszernym oświadczeniu opowiedział fanom o przemocy, której doświadczają osoby transpłciowe oraz zaznaczył, że swoim działaniem chce pomóc innym.

Elliot Page dodał pierwsze zdjęcie na Instagram po coming oucie jako osoba transpłciowa

Elliot Page dodał na Instagram pierwsze selfie od ogłoszenia światu, że jest osobą transpłciową. Przy fotografii, na której pozuje w kapturze i okularach, podziękował internautom i prosił o wsparcie dwóch organizacji:

Z głębi mojego serca - dziękuję wam. Wasza miłość i wsparcie jest najwspanialszym darem. Bądźcie bezpieczni. Bądźmy tutaj dla siebie nawzajem. Jeśli możecie, wesprzyjcie "Transanta" i "Trans Lifeline".
 

Internauci ochoczo komentowali zdjęcie Elliota:

Wyglądasz wspaniale.
Jesteś najlepszy, Elliot.
Czekałem na to.
Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Elliot Page może liczyć także na wsparcie swojej żony, Emmy Portner, która przyznała, że jest dumna z partnera:

Jestem taka dumna z Elliota Page'a. Osoby trans, queer i niebinarne są darem dla tego świata. Proszę o cierpliwość i uszanowanie prywatności, ale możecie pomóc, również wspierając osoby trans każdego dnia. Życie Elliota jest darem samo w sobie. Kocham Cię, E. - napisała na swoim instagramowym profilu.

Netfliks zapowiedział, że zmieni imię aktora w napisach końcowych produkcji, w których zagrał.

Więcej o:
Copyright © Agora SA