"Jezioro marzeń" na Netfliksie. Jak dziś wyglądają bohaterowie i co robią? James Van Der Beek dwa razy brał ślub

"Jezioro marzeń" to amerykański serial z przełomu wieków. Już wkrótce trafi na Netfliksa. Fabuła skupia się na życiu grupy nastolatków u progu dorosłości i ich młodzieńczych problemach. Co dziś robią odtwórcy głównych ról?
James Van Der Beek James Van Der Beek eastnews

James Van Der Beek jako Dawson Leery

Dawson Leery, czyli James Van Der Beek, mieszkał ze swoimi przyjaciółmi w małym miasteczku Capeside. Jego bohater był marzycielem z dobrego domu. Na tej produkcji jego kariera aktorska nie zakończyła się - w 1999 wystąpił w "Luz Blues". Później grał także w filmach takich jak "Strażnicy Teksasu", "Żyć szybko, umierać młodo" i "Straszny film". Pojawił się także w teledysku Keshy do piosenki "Blow" jako James Van Der Dush. W 1998 roku został wybrany przez magazyn "Pele" jednym z pięćdziesięciu najpiękniejszych ludzi świata. W czerwcu 2010 roku rozwiódł się z pierwszą żoną, a już w sierpniu poślubił obecną - Kimberly Brook. Para ma piątkę dzieci.

James Van Der Beek z żoną Kimberly Brook
PacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

Joshua Jackson jako Pacey Witter Joshua Jackson jako Pacey Witter EASTNEWS

Joshua Jackson jako Pacey Witter

Swoją pierwszą większą rolę dostał w jednym z odcinków "MacGyvera". Potem były "Potężne kaczory" i w końcu rola Paceya Wittera w "Jeziorze marzeń". Dzięki niej stał się rozpoznawalny. Po serialu pojawiło się od razu sporo propozycji. Zagrał w "Szkole uwodzenia" oraz "Sekcie".  Podczas kręcenia "Jeziora marzeń" spotykał się z Katie Holmes. Później z kolei przez dziesięć lat z Diane Kruger. Para rozstała się jednak w 2016 roku, a dwa lata później aktor związał się z Alyssą Julyą Smith.

Joshua Jackson, left, and Diane Kruger  arrive at The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating
Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Katie Holmes jako Joey Potter Katie Holmes jako Joey Potter EASTNEWS

Katie Holmes jako Joey Potter

Katie Holmes jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek z dotychczasowej obsady. To właśnie serial "Jezioro marzeń" przyniósł jej tak dużą rozpoznawalność i pozwolił się wybić. Nie da się ukryć, że przyczynił się do tego także związek z Tomem Cruise'em, z którym była spotykała się w latach 2006-2012. W serialu wcielała się w skrytą Joey Potter.

Katie Holmes
EASTNEWS

Michelle Williams jako Jen Lindley Michelle Williams jako Jen Lindley EASTNEWS

Michelle Williams jako Jen Lindley

Kolejna bohaterka to Jen Lindley. Została wysłana przez rodziców do babci i musiała rozliczyć się z przeszłością oraz znaleźć równowagę w swoim życiu. Prywatnie Michelle Williams była czterokrotnie nominowana do Oscara. Jest znana i rozpoznawana na całym świecie - z pewnością przyczynił się do tego angaż w filmie "Mój tydzień z Marilyn", gdzie wcieliła się w tytułową postać.

Michelle Williams
EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.