Quebonafide z irokezem i makijażem w nowym teledysku. Jest nie do poznania. "Jedyne co mogło uratować ten rok"

Quebonafide nagrał nowy kawałek "Teen Kasia". Utwór promuje kolorowy teledysk, który już święci pierwsze sukcesy na YouTube.

Quebonafide to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Na początku tego roku Kuba Grabowski, bo tak naprawdę się nazywa, wydał album "Romantic Psycho". Wydawnictwu towarzyszyła głośna akcja promocyjna w ramach której artysta wrócił na jakiś czas do swojego wizerunku z czasu studiów. Wygląda na to, że Quebo nie ma zamiaru zwalniać tempa pracy. W sieci zadebiutował teledysk do jego najnowszego kawałka "Teen Kasia".

Zobacz wideo "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - dokument o polskim raperze [ZWIASTUN]

Quebonafide w nowym teledysku

Grabowski zdążył już przyzwyczaić fanów do swoich ekstrawaganckich stylizacji. W końcu kolorowe włosy i tatuaże to jego znaki rozpoznawcze. W teledysku do utworu "Teen Kasia" Quebo raz jeszcze jasno dał do zrozumienia słuchaczom, że kreatywności nie można mu odmówić. Raper zaprezentował się w kilku wydaniach. Najpierw widzimy go różowej kurtce, kilcie i czerwonym irokezie. Kolejne wcielenie Grabowskiego to już skórzany płaszcz, rozjaśnione brwi i mocny makijaż wokół oczu. Otoczenie (ognisko i tańczący wokół ludzie) nadaje mrocznego klimatu. Dopiero w ostatnich sekundach klipu raper pokazał się w swojej "codziennej" stylizacji.

Kreacje Quebo zostały docenione przez internautów. W komentarzach wielu z nich porównuje stylizacje rapera do tych z gry "Cyberpunk 2077".

Quebo wygląda jakby uciekł z 2077 roku... Na to czekałem.
Jedyne co mogło uratować ten rok: Quebo z cp2077 powraca ze stara stylową - czytamy.

Teledysk do utworu "Teen Kasia" z miejsca trafił na pierwsze miejsce w karcie na czasie na YouTube. Obejrzyjcie go TUTAJ. Tęskniliście za Grabowskim w takim wydaniu?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.