Cleo zachwyca fanów nowym selfie z diamencikami na czole. Tylko ona mogła sobie na to pozwolić

Cleo słynie w mediach ze swoich wystrzałowych stylizacji, idealnych fryzur i wykonywanych samodzielnie makijaży. Artystka zaskoczyła internautów kolejną charakteryzacją.

Cleo zasłynęła dzięki piosence "My Słowianie" wydanej wraz z producentem muzycznym, Donatanem. Artystka miała okazję reprezentować nasz kraj podczas finału Eurowizji w 2014 roku, gdzie wzbudziła sporo kontrowersji tekstem piosenki, odważnymi strojami oraz ruchem scenicznym. Artystka jest tez aktywna w mediach społecznościowych, na których publikuje najczęściej selfie. Czym tym razem zachwyciła fanów?

Zenek Martyniuk, Cleo, Marcin MillerSylwester TVP. Znamy stawki Zenona Martyniuka, Cleo i Marcina Millera. W tym roku mogą być rozczarowani

Cleo pozuje do selfie. Uwagę zwraca dekoracja fryzury

Cleo, a właściwie Joanna Klepko najczęściej pokazuje się fanom w mediach społecznościowych w wysoko związanej kitce i prostych włosach. O ile fryzurami zajmują się specjaliści, makijaż gwiazda robi sobie sama. Wokalistka chwali się z internautami na Instagramie makijażowymi poczynaniami, publikując uśmiechnięte selfie. Najczęściej gwiazda pokazuje się fanom w jednej, ulubionej fryzurze. Jednak we wtorkowy wieczór opublikowała na Instagramie zdjęcie w jej nietypowej wariacji. Do charakterystycznego dla niej kucyka dodała srebrne diamenciki, które przykleiła na twarzy wzdłuż linii włosów. Na jej powiekach znalazł się kolor czarny oraz srebrny, a usta potraktowała jedynie błyszczykiem. W opisie zdjęcia zadała pytanie swoim fanom.

No dobra, mimo zwariowanego dnia i złośliwości rzeczy martwych z makijażu jaki sobie dzisiaj zmalowałam, jestem zadowolona. Piszcie, co u Was? Jak przygotowania do świąt?

Zenek Martyniuk i CleoWiemy, kto wystąpi na Sylwestrze w TVP2. Organizatorzy zapowiadają "rytmy disco"

 

Wielu internautów chętnie odpowiedziało Cleo, dzieląc się z nią swoimi przeżyciami. Pojawiły się komentarze dotyczące trudnej kartkówki, robienia za siostrę zadania z informatyka i sprzątania domu. Fani pochwalili też talent i makijaż wokalistki. A Wam jak się podoba ta nietypowa charakteryzacja?

Więcej o: