Księżna Diana na niepublikowanym zdjęciu. Do sieci trafiła fotografia z rodzinnego archiwum

Na Twitterze brata księżnej Diany pojawiła się jej niepublikowana dotąd fotografia. Zdjęcie pochodzi z rodzinnego archiwum Spencerów.

15 listopada na Netfliksie odbyła się premiera długo wyczekiwanego przez fanów "royalsów" czwartego sezonu "The Crown". Akcja rozgrywa się na przełomie 70. i 80. lat XX wieku, kiedy królowa Elżbieta II we współpracy z innymi członkami rodziny królewskiej próbuje znaleźć odpowiednią kandydatkę na żonę dla księcia Karola, który mimo ukończenia 30 lat wciąż pozostaje kawalerem do wzięcia.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

ZOBACZ TEŻ: "The Crown". Przyjaciele księcia Karola są wściekli na Netflixa. "To trolling z hollywoodzkim budżetem"

Wokół serialu rozpętała się burza. Dostało się między innymi Meghan Markle i Harry'emu. Rodzina królewska nie może ponoć uwierzyć, że para zdecydowała się na współpracę z Netfliksem. 

CZYTAJ TEŻ: "The Crown". Rodzina królewska wściekła na Meghan i Harry'ego! "Jak mogą robić interesy z tymi ludźmi?". Para współpracuje z Netfliksem

Niepublikowane zdjęcia księżnej Diany trafiły do sieci

Tuż przed premierą serialu do sieci trafiły niepublikowane zdjęcia księżnej. Brat Diany, Charles Spencer, wrzucił kilka fotografii z rodzinnego archiwum na swój profil na Twitterze. Widzimy na nich między innymi zdjęcie Diany z dzieciństwa, do którego pozuje w towarzystwie młodszego brata i fotografie ich zmarłego ojca.

Fani "królowej serc" licznie skomentowali tweet jej brata:

Diana była wspaniałą kobietą, dziękujemy, że dzielisz się z nami tymi zdjęciami
Szacunek dla Twojego ojca i siostry - pisali w komentarzach.

Zobaczcie zdjęcie. 

PRZYPOMNIJMY: Książę William i księżna Kate odwzorowali słynne zdjęcie księżnej Diany z Indii. Ta fotografia była symbolem jej samotności

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.