"Rolnik szuka żony". Co wydarzy się w najnowszym odcinku? Nie obędzie się bez łez Dawida

"Rolnik szuka żony". Niedzielny odcinek popularnego programu przyniesie wiele emocji. Uczestnicy wielkimi krokami zbliżają się do ostatecznej decyzji.

"Rolnik szuka żony" bez wątpienia jest największym hitem TVP1. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, a każdy z nich jest szeroko komentowany przez fanów. Niedawno pisaliśmy o tym, że "Rolnik szuka żony" odnotował w ostatnim odcinku rekordową oglądalność.

Czy w kolejnym będzie jeszcze lepiej? Wiele na to wskazuje - będzie się działo. W najnowszej odsłonie nie zabraknie emocji.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Nie tylko Bardowscy odnaleźli uczucie w progamie TVP. Historie miłosne zakończone ślubem uczestników

"Rolnik szuka żony". Czego możemy się spodziewać w ósmym odcinku?

Przed nami ósmy odcinek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przypomnijmy, że dla rolników jest to ostatni moment na bliższe poznanie kandydatek i kandydatów. W najbliższą niedzielę uczestnicy przedstawią bliskim swoich wytypowanych potencjalnych partnerów. Być może to właśnie zdanie rodziny i przyjaciół ułatwi rolnikom podjęcie ostatecznej decyzji.

Czas wyboru zbliża się nieubłaganie. Zanim jednak nastąpi wyczekiwana przez wielu chwila, Magdalena, Józef, Dawid, Maciej i Paweł dowiedzą się od swoich bliskich, co myślą oni o każdym kandydacie.

Jessica z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jessica przefarbowała włosy na... blond. Co za zmiana!

Na oficjalnej stronie telewizyjnego hitu na Facebooku pojawił się zwiastun, z którego wiele wynika. 

Na gospodarstwie Dawida została już tylko Martyna i Magda. I wygląda na to, że to właśnie Martyna ma mniejsze szanse na pozostanie u boku rolnika. 

Jakby dostała liścia w twarz po słowach Dawida - oceni Magdalena.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kandydatki Józefa atakują go na Facebooku. "Prymityw"

Wiele do zrozumienia może dać także płacz Dawida. Zastanawiacie się pewnie, co u pozostałych uczestników? Magda będzie randkować z Adamem, a Maciej skupi się na Monice. Pamiętajmy jednak, że w poprzednim odcinku świetnie dogadywał się z Iloną. Jakie będą ostateczne decyzje, dowiemy się niebawem.