"Rolnik szuka żony". Nie tylko Bardowscy odnaleźli uczucie w progamie TVP. Historie miłosne zakończone ślubem uczestników

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" udowadniają, że nawet w telewizji na oczach milionów widzów można odnaleźć swoją drugą połówkę. Tak poznali się Ania i Grzegorz Bardowscy oraz Małgosia i Paweł Borysewiczowie, jednak nie tylko ich relacje zakończyły się ślubem.

Telewizja Polska emituje właśnie odcinki siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" - hitu, który zyskał ogromną popularność wśród widzów. W czym tkwi fenomen show prowadzonego przez Martę Manowską? Oprócz rozrywki dostarcza on dużą dawkę emocji i uczuć. Uczestnicy mają nadzieję na odnalezienie prawdziwej miłości i udowadniają ulokowanej przed telewizorem publiczności, że uczucie może dopaść dwoje ludzi w różnych okolicznościach - nawet przed kamerami. Najlepszym przykładem na to są relacje Ani i Grzegorza Bardowskich oraz Małgosi i Pawła Borysewiczów. Obie pary poznały się na planie programu, wzięły ślub i relacjonują sielskie życie w mediach społecznościowych. Którzy bohaterowie show również powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?

Śluby uczestników "Rolnika..."

Ania i Grzegorz wystąpili w drugiej edycji show. Rolnik szybko zorientował się, że ze wszystkich kandydatek, które napisały do niego list, najbardziej zainteresowała go właśnie Ania. Mężczyzna podjął decyzję o odprawieniu innych uczestniczek do domów, by spędzić jak najwięcej czasu z ukochaną. Bardowscy zawarli związek małżeński w kwietniu 2017 roku. 

Od ślubu Małgosi i Pawła Borysewiczów minęły już dwa lata, a popularna rolniczka często wspomina ten ważny dla niej dzień, doceniając udział w programie TVP

 

Historie miłosne innych bohaterów show były troszkę bardziej skomplikowane. Dawid i Kasia z trzeciej edycji "Rolnika..." nawiązali bliższą relację dopiero po zakończeniu zdjęć do programu. Oboje walczyli wówczas o względy innych rolników, a ich znajomość zaczęła się od... spóźnienia Kasi na pociąg. Opiekuńczy Dawid podwiózł koleżankę z telewizji i finalnie 14 czerwca 2017 zabrał ją przed ołtarz. 

Występujący w czwartej edycji show Mikołaj nie znalazł miłości w programie, ale zyskał popularność, dzięki której zwróciła na niego uwagę jego sąsiadka Marta. Para pobrała się w cerkwi w Mielniku. 

Na ślubie Kasi i Piotra z czwartej edycji "Rolnika..." nie mogło zabrakną Marty Manowskiej. Zakończona obrączkami na palcach historia tych dwojga zaczęła się od tego, że rolnik nie chciał kontynuować relacji z żadną uczestniczką show. Wtedy w jego domu pojawiła się Kasia, która już wcześniej wysłała do Piotra list, jednak nie chciała wystąpić w telewizji. Przełamanie wstydu poskutkowało odnalezieniem miłości.

Nie możemy zapomnieć również o Robercie i Agnieszce - bohaterach drugiej edycji produkcji TVP. To właśnie oni są pierwszym małżeńskim owocem programu "Rolnik szuka żony". W 2017 roku para doczekała się dziecka, a dumna mama co jakiś czas udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia szczęśliwej rodziny. 

 

Myślicie, że bohaterowie siódmej edycji również mają szansę na piękną love story? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony" łączy ludzi? Relacja ze ślubu Małgosi i Pawła!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.