Angelina Jolie i Brad Pitt wreszcie się pogodzą? Shiloh postawiła matce ultimatum. W grę wchodzi zmiana płci

Angelina Jolie i Brad Pitt mają ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli byli małżonkowie nie pogodzą się, ich córka zdecyduje się na zmianę płci.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli niegdyś najpopularniejszym celebryckim małżeństwem. Para doczekała się sześciorga dzieci - trojga swoich oraz trojga adoptowanych. Jedna z córek pary od zawsze dawała im dd zrozumienia, że niezbyt dobrze czuje się we własnym ciele - Shiloh chodzi w chłopięcych ubraniach, interesuje się typowo męskimi sportami. Nic więc dziwnego, że kiedy dorosła, ogłosiła rodzicom, że chce zmienić płeć. Angie oraz Brad byli w szoku i niechętnie przystali na propozycję córki. Ta zdecydowała się więc postawić rodzicielce pewne ultimatum.

POLECAMYNowa dziewczyna Brada Pitta ma dość. Nicole Poturalski o wszystkim opowiedziała na Instagramie. "To niegrzeczne i smutne"

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Shiloh nie zmieni płci, jeśli Angelina i Brad pogodzą się

O zaskakującym biegu wydarzeń z życia Jolie i Pitta poinformował tabloid "OK!". Jego informator twierdzi, że szesnastoletniej Shiloh bardzo zależy, by jej rodzice w końcu znaleźli nić porozumienia.

Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie” – czytamy w magazynie.

Takie informacje mogą szokować, ponieważ ostatnio media donosiły, że Angelina w pełni zaakceptowała wolę córki. Sama zawsze mówiła w końcu, że zdaje sobie sprawę z tego, że Shiloh wolałaby być chłopcem.

Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci” – mówiła aktorka w wywiadzie dla „Vanity Fair”.

Myślicie, że filmowi Pan i Pani Smith pogodzą się dla dobra dzieci? Po tylu latach medialnych przepychanek mogliby w końcu to zrobić.

ZOBACZ TEŻShiloh Jolie-Pitt ma dość życia pod jednym dachem z matką. Ucieka do Jennifer Aniston! "Brad przystał na to wszystko"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.