Natalia Siwiec wygina się w nowej kampanii reklamowej. Internauci nie przebierają w słowach. "Najgorsza sesja ever"

Natalia Siwiec pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Internauci nie do końca są przekonani. Nie zabrakło kąśliwych komentarzy.

Natalia Siwiec zadebiutowała w rodzimym show-biznesie przy okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Nikt nie spodziewał się, że kariera miss ze stadionu potrwa dłużej niż kilka sezonów, jednak celebrytka zdążyła wyrobić sobie już mocną markę i gości na salonach już od ponad ośmiu lat. Nic również nie wskazuje na to, jakoby miało się to zmienić. Sama zainteresowana głównie zajmuje się modelingiem i reklamowaniem rzeczy na Instagramie. Przy okazji najnowszej kampanii posypało się sporo prześmiewczych komentarzy. 

ZOBACZ TEŻ: Doda sugeruje, że Siwiec jest "dziewczyną z Dubaju". Na profilu modelki lawina komentarzy: Zawiodłam się na Pani. Odpowiedziała

Natalia Siwiec w dziwnych pozach

Natalia Siwiec ma na Instagramie ponad 1,3 miliona obserwujących, więc nic w tym dziwnego, że celebrytka może przebierać w propozycjach reklamowych. Efektami najnowszej sesji zdjęciowej pochwaliła się we wtorek. Możemy zobaczyć tam modelkę powyginaną w przeróżne strony, co spotkało się z mieszanymi uczuciami wśród komentujących internautów. Nie obyło się bez żartów. 

Drugie zdjęcie mnie rozbawiło na maksa. Tragedia. Przypomina mi to modelki z Zary. Ich pozy są okropne i śmieszne.
Najgorsza sesja ever. Jest pani piękną kobietą, ale te zdjęcia są słabe.
A co tu się stało? Zdjęcia są dla mnie bardzo nieciekawe - piszą pod postem.
 

A wam jak spodobała się Natalia Siwiec w takim wydaniu? 

ZOBACZ TEŻ: Córka Natalii Siwiec pozuje w kosztownej stylizacji. Według fanów było warto: Wygląda jak angielska księżniczka

Zobacz wideo Natalia Siwiec o „Dziewczynach z Dubaju”: TA PRODUKCJA MNIE NIE INTERESOWAŁA