Córka Natalii Siwiec pozuje w kosztownej stylizacji. Według fanów było warto: Wygląda jak angielska księżniczka

Natalia Siwiec razem z mężem Mariuszem Raduszewskim traktują swoją córeczką niczym księżniczkę. Internauci są zachwyceni jej ostatnim zdjęciem, na której pozuje w bardzo drogiej sukience.

Natalia Siwiec jest dziś jedną z najlepiej opłacalnych influencerek i fotomodelek w kraju. Ogromną część fanów zdobyła w momencie, kiedy została mamą. Mała Mia skradła serca internautów, więc gwiazda postanowiła nie ukrywać twarzy pociechy i od trzech lat nagrywa ją niemalże każdego dnia. Natalia zadbała również o to, aby na codziennych fotografiach córeczka prezentowała się niczym księżniczka. Nic więc dziwnego, że ostatnie zdjęcie, które opublikował tata Mii zachwyciło fanów. Wszyscy patrzyli na kreację dziewczynki.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Siwiec pręży się przed telefonem do nowego selfie, a fanka podejrzewa, że modelka je przerobiła. Zareagowała

Mia Raduszewska pozuje w sukience od znanego domu mody

Mia Raduszewska na zdjęciu opublikowanym przez Mariusza Raduszewskiego ma na sobie sukienkę w bardzo znany kraciasty wzór, opaskę z kokardą na głowie i piękne, czarne lakierki. Kreacja dziewczynki pochodzi z kolekcji jednego z najsławniejszych domów mody na świecie - Burberry. Jak możecie się domyślić, jej cena jest iście królewska. Podoba sukienka do tej, którą ma Mia kosztuje ok. 1300 złotych i można znaleźć w internecie.

 

Mia Raduszewska, sukienkaMia Raduszewska, sukienka screen Burberry

Nie bez powodu internauci porównują Mię do angielskiej księżniczki. W końcu w kraciastej sukience i kokardce na głowie nie odbiega od królewskich standardów, a na brytyjskim dworze prezentowałaby się znakomicie.

Mia wygląda jak angielska księżniczka.
Mała modelka. Urocze zdjęcie.
Prześliczna dziewczynka - komentują fani.

A Wam, jak podoba się Mia w takiej stylizacji?

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"