"Love Island". Uczestnicy wyczuwają podstęp w relacji Magdy i Igora. Są ze sobą dla wygranej?

W najnowszym odcinku "Love Island" wiele się działo. Pojawiły się zarzuty względem Magdy i Igora.

W poniedziałkowym odcinku na wyspie miłości wiele się działo. Wydaje się, że coraz więcej par ma co do siebie pewność. Tego nie można jednak chyba powiedzieć o relacjach między Igorem a Magdą. Padły zarzuty w stronę mężczyzny.

Zobacz wideo

Co działo się na wyspie?

Mika i Nicki przeprowadzili poważną rozmowę. Mimo wyboru oboje nie mają pewności, co do swojej relacji. Wokalistka zapytała, jak Mika zapatruje się na jej styl życia. Przyznała, że ma wokół siebie wielu fanów płci męskiej.

Trochę zmieszana jestem, bo dziewczyny powiedziały mi, że do mnie nie pasuje - podsumowała.

Para wreszcie miała wybrać się na randkę, jednak przez brak czasu na przygotowania komplikacje pojawiły się niemal od razu. Nicki nie mogła okiełznać swojej fryzury, przez co oboje musieli zostać w willi.

Mundek twierdzi, że Kornelia jest dla niego za spokojna. Uświadomił sobie, że kolejne dni na wyspie chciałby spędzić z Alicją. Przeprowadził z nią rozmowę, a jego propozycja została pozytywnie rozpatrzona pod warunkiem, że wyjaśni sprawę z Kornelią. Ona przyjęła to z zimną krwią, nie chciała drążyć i dopytywać.

Czuję się dużo lżej, bo z Alicją czuję się najlepiej tutaj i nie będę już tego ukrywał - stwierdził Mundek.

Alicja dostała misję bycia przyzwoitką. Miała przeszkadzać każdej parze podczas chwil sam na sam. 

Miłości Igora i Magdy ciąg dalszy

Magdalena i Igor spędzili razem romantyczną noc. Z rana Igor przygotował śniadanie dla nowej partnerki.

Igor trochę mnie rozpieszcza, ale to fajne - przyznała.

Wygląda na to, że partner Karwackiej zadziwił nawet siebie.

Tak, kurczę, romantycznie nawet. Nie jestem romantykiem, ale tak wyszło

Rafał poczuł potrzebę interwencji w kwestii związku Igora. Nie zarzuca mu, że zmienił partnerkę, ale swoje zachowanie - jest skoncentrowany na Magdzie. Uczestnicy podejrzewają, że związał się z Magdą dla wygranej lub w celu wybicia się na jej popularności. Ten jednak zaprzecza. 

Igor wreszcie porozmawiał z Oliwią. Wyjaśnił, że nie jest z Magdą dla powodów wymienionych przez Rafała. Jak twierdzi, tylko Oliwia ma prawo być na niego zła i nikt nie nie powinien tego za nią przeżywać. Po raz kolejny przeprosił byłą partnerkę.

Słowa Rafała przeciwko Magdzie i Igorowi szybko zostały skonfrontowane. Była uczestniczka "Top Model" postanowiła wyjaśnić sytuację. Przyznała, że emocje rządzą się swoimi prawami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.