Weronika Rosati została doceniona przez zagraniczną prasę. Są pod wrażeniem jej kreacji z Festiwalu Filmowego w Wenecji

Weronika Rosati podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji zaprezentowała się w białej sukni projektu swojej mamy. Kreacja polskiej aktorki zrobiła wrażenie nie tylko na rodzimych redakcjach.

Weronika Rosati jest w Wenecji, gdzie trwa Festiwal Filmowy. Oprócz aktorki znajduje się tam cała ekipa reprezentująca film "Śniegu nigdy nie będzie" z Małgorzatą Szumowską i Mają Ostaszewską na czele. Przypomnijmy, że polski film jest jednym z osiemnastu, które walczą w konkursie o statuetkę Złotego Lwa. Polskie gwiazdy na czerwonym dywanie zaprezentowały się zjawiskowo, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak się okazuje, zagraniczna prasa również jest pod wrażeniem stylu Weroniki Rosati.

ZOBACZ TEŻ: Cate Blanchett oklaskuje Weronikę Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji! Aktorka zachwyciła publiczność

Weronika Rosati doceniona przez zagraniczną prasę

Weronika Rosati na czerwonym dywanie pojawiła się w długiej, białej sukni, którą zaprojektowała specjalnie dla niej jej mama, czyli Teresa Rosati. Aktorka zrobiła furorę wśród fotoreporterów, a także mediów w Polsce. Jak się okazuje, jej stylizacja przykula uwagę włoskiego magazynu "Elle". Na oficjalnej stronie internetowej pisma pojawiło się zestawienie najlepszych stylizacji z czerwonego dywanu z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Wśród wielkich nazwisk takich jak Cate Blanchett znalazła się również Weronika Rosati. Sama zainteresowana zdążyła się już pochwalić małym międzynarodowym sukcesem, publikując screen z włoskiego serwisu u siebie na Instagramie.

Weronika RosatiWeronika Rosati instagram.com@weronikarosati

Gratulacje!

Zobacz wideo Weronika Rosati pokazała zakulisowe nagrania z Wenecji

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati do złudzenia przypomina hollywoodzką aktorkę. Jednak nie tylko ona może uchodzić za sobowtóra znanej gwiazdy