Sara Boruc pokazała nowe biuro w warszawskiej kamienicy. "I takie mamy fajne fotele". Jest bardzo stylowe

Sara Boruc na dobre przeprowadziła się do stolicy. Żona znanego piłkarza właśnie urządza biuro. Zobaczcie, jak wygląda.

Sara Boruc należy do grona tych gwiazd, które chętnie opowiadają o życiu prywatnym i je pokazują. Internauci nie tylko z zapartym tchem czekają na nowe smaczki z domowych pieleszy, ale i uwielbiają jej relacje z Arturem Borucem. Nie bez powodu nazywani są jedną z najbardziej lubianych "power couple". Sara nie ukrywa, że jest dla męża ogromnym wsparciem i gdy jej ukochany podpisał umowę z londyńskim klubem bez zastanowienia spakowała walizki i tam zamieszkała z rodziną. Niedawno Borucowie podjęli decyzję, że wracają do Warszawy, co oczywiście było związane z przeniesieniem Artura do klubu Legii Warszawy. Mimo że od przeprowadzki upłynęło niewiele czasu, celebrytka zdążyła już pokazać mieszkanie na InstaStories. Teraz przyszła kolej na biuro. Jak widać, Borucowie urządzają się w stolicy na dobre.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina Boruców już w warszawskim apartamencie. Widok na miasto zapiera dech. Podobnie jak cena stolika w salonie

Sara Boruc pokazała nowe biuro

Biuro Sary znajduje się także w Warszawie, w pięknej, antycznej kamienicy. Trzeba przyznać, że celebrytka ma ogromne wyczucie stylu, bo wnętrze jej biura przypominają te paryskie. Jest podłoga w jodełkę i białe zdobione ściany. Choć większości mebli jeszcze nie ma, a przed Sarą największe wyzwanie - urządzenie, uwagę zwraca żyrandol w dawnym stylu i designerskie fotele.

I takie mamy fajne fotele. A resztę mebli dopiero będziemy dobierać - mówiła Sara na nagraniu.

Poniżej możecie zobaczyć całe wideo.

Zobacz wideo Sara Boruc pokazuje swoje nowe biuro

Jak Wam się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.