Oliwia Bieniuk aktorką? Pojawiła się w zwiastunie nowego filmu. Jest alkohol, impreza i nastolatki z problemami

Oliwia Bieniuk wystąpiła w krótkim filmie Daniela Rusina, znanego szerzej jako Reżyser Życia. Twórca pokazał zwiastun swojej najnowszej produkcji i zapowiedział, że lada dzień pokaże pełny efekt swojej - i zaangażowanych dziewczyn - pracy.

Oliwia Bieniuk aktorką? Na razie córka Anny Przybylskiej miała okazję głównie pozować fotoreporterom i pracować w modelingu, wszystko jednak wskazuje na to, że poważnie myśli też o pójściu w ślady matki. Właśnie pokazano zwiastun produkcji, w której wystąpiła.

Oliwia Bieniuk aktorką? Zagrała u Reżysera Życia

Oliwia Bieniuk miała okazję wystąpić przed kamerą Reżysera Życia. Daniel Rusin zaangażował ją jako jedną z czterech nastolatek do swojej najnowszej produkcji, której efekt ma pokazać niebawem na YouTubie. Nie wiadomo, co będzie motywem przewodnim filmu, bowiem twórca strzeże tej tajemnicy do ostatniej chwili. Patrząc jednak na dotychczasowe produkcje Rusina można podejrzewać, że znowu poruszy problem ważny społecznie - być może będzie to konflikt pomiędzy młodym a starym pokoleniem, albo śmierć w rodzinie.

 

Prócz młodziutkich twórczyń (Oliwia Bieniuk, Magda Bereda, Ola Nowak czy Wersow) zobaczymy też "starych wyjadaczy". Będzie Anna Dereszowska, Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus. Film ponownie będzie krótkometrażowy i najpewniej będzie trwał około 15-20 minut. Zdjęcia powstawały w Krakowie w ostatnich dwóch tygodniach i zaangażowane w projekt dziewczyny chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami z planu:

Spędziliśmy na planie dwa dni, to coś naprawdę niesamowitego - pisała Magda Bereda.
Kręcimy coś specjalnego - zapowiadała Ola Nowak.
Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetnie. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu - zachwalał Reżyser Życia.

Jak wam się podoba występ Oliwii Bieniuk? Skradła uwagę kamery, czy jednak nie bardzo?

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie filmowym
Więcej o: